InsERT S.A.

Subiekt GT w pakiecie z Sello

Wrocław, 10 marca 2009 roku -- InsERT S.A. - lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm wprowadził do sprzedaży specjalny pakiet promocyjny programów Subiekt GT i Sello. W dniach od 10 do 31 marca nabywcy Subiekta GT otrzymają pełną roczną wersję Sello - programu do obsługi aukcji internetowych. Użytkownicy starszych wersji Subiekta oraz mikroSubiekta i mikroSubiekta dla Windows mogą w tym okresie nabyć pakiet Subiekt GT w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Wyjątkowa promocja Subiekta GT i Sello

Promocja potrwa do końca marca, a pakiety promocyjne: Subiekt GT + Sello w cenie 690 zł oraz - dla użytkowników starszych wersji systemów - Subiekt GT + Sello w cenie 250 zł są dostępne w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju.

Sello wspomaga wystawianie towarów zgromadzonych w magazynach Subiekta GT w popularnych serwisach aukcyjnych Allegro oraz eBay. Obsługa aukcji internetowych - od przygotowania opisów i wystawiania towarów, przez kontakty z klientami, po rozliczanie transakcji, przygotowanie towarów do wysyłki i wystawianie komentarzy - staje się z łatwa i efektywna.

"Subiekt to najpopularniejszy na rynku system sprzedaży, dlatego zainteresowanie jego integracją z platformami aukcyjnymi jest olbrzymie. O potędze tego kanału sprzedaży będą się mogły przekonać wszystkie firmy, które do końca marca zdecydują się na zakup Subiekta GT" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży InsERT S.A.

Subiekt GT to nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących przyjaznego i sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, magazynu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. To najczęściej wybierany w Polsce program wspomagający zarządzanie sprzedażą.

Sello to wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Zainstalowane na komputerze komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro i eBay, wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej, dzięki czemu wszystkie ustalenia z klientem znajdą się w jednym miejscu. Integracja Sello z wiodącym na rynku systemem sprzedaży Subiekt GT umożliwia sprawną i kompleksową obsługę działu handlowego przedsiębiorstwa.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 340 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »