InsERT S.A.

InsERT wprowadza na rynek Navireo

Wrocław, 16 marca 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza na rynek nowy produkt - Navireo, zintegrowany system zarządzania średniej wielkości firmą. System wspomaga kompleksowo firmę w każdym obszarze funkcjonalnym. Jest przeznaczony dla przedsiębiorstw wymagających, poszukujących elastycznych rozwiązań. Sprzedaż Navireo odbywa się wyłącznie poprzez wyselekcjonowaną sieć partnerów Insertu.

Navireo - zintergrowany system zarządzania

Navireo to nowoczesny zintegrowany system informatyczny adresowany do średnich firm stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Program posiada budowę modułową i gwarantuje kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwa, począwszy od obsługi działu handlowego (sprzedaż tradycyjna, platforma sklepu internetowego, sprzedaż mobilna, wystawianie towarów/usług na aukcjach internetowych Allegro i eBay), sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników. Rozbudowa systemu jest nadzwyczaj prosta dzięki dostarczonej wraz z Navireo bibliotece programistycznej. System, pomimo bogatej funkcjonalności, pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Szacunkowy koszt licencji Navireo i wdrożenia systemu wynosi 50-150 tys. zł.

Navireo pracuje już w 14 firmach średniej wielkości z różnych branż, które brały udział w specjalnym programie pilotażowym.

"Projektując Navireo zwracaliśmy uwagę nie tylko na bogatą funkcjonalność, ale także przyjazność systemu i intuicyjność obsługi. To idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują zaawansowanego narzędzia wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem w atrakcyjnej cenie" – mówi Jarosław Szawlis, prezes zarządu InsERT S.A.

Więcej informacji na stronie www.navireo.pl.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 340 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »