InsERT S.A.

Helion wydał książkę o Rewizorze GT

Wrocław, 18 marca 2009 roku -- Wydawnictwo Helion SA - jedno z największych wydawnictw specjalistycznych w Polsce, we współpracy z InsERT S.A. - liderem rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, wydało książkę o Rewizorze GT, systemie finansowo-księgowym Insertu. Książka trafiła na rynek 17 marca br.

Podręcznik obsługi Rewizora GT

Rewizor GT, Prowadzenie ewidencji księgowej to szczegółowy przewodnik po systemie finansowo-księgowym firmy InsERT, skierowany zarówno do użytkowników początkujących, jak i zaawansowanych - księgowych, pracowników biur rachunkowych i doradców podatkowych. Książka w przystępny sposób przybliża tajniki programu - od uruchomienia i ustawienia odpowiednich parametrów, poprzez wprowadzanie danych, aż po sporządzanie różnego rodzaju zestawień, deklaracji i sprawozdań finansowych. Do każdej publikacji dołączona jest darmowa płyta CD z pełną 45-dniową wersją Rewizora GT.

"Rewizor GT jest bardzo popularnym systemem w działach księgowości. Ostatnio stał się także standardem w nauczaniu rachunkowości w szkołach średnich o profilu ekonomicznym. Dlatego książka, która właśnie trafia na księgarskie półki, powinna cieszyć się sporym zainteresowaniem zarówno księgowych, jak i uczniów" - wyjaśnia Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży InsERT S.A.

"Zdecydowaliśmy się wydać ten tytuł ze względu na bardzo dużą popularność Rewizora GT jako oprogramowania do rozliczeń finansowo-księgowych w sektorze MŚP. Mamy nadzieję, że książka Rewizor GT. Prowadzenie ewidencji księgowej spotka się z pozytywnym odbiorem wśród użytkowników programu i będzie stanowiła jego przydatne uzupełnienie" - dodaje Justyna Wydra, brand manager, Grupa Wydawnicza Helion SA

Więcej informacji na temat promocyjnych zestawów znajdą Państwo w serwisie internetowym Insertu.

Rewizor GT to nowoczesny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw umożliwiający prowadzenie pełnej księgowości w firmie. Program wyposażony jest w całą gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej. Zapewnia również obsługę środków trwałych i podstawową obsługę płac, nie ma ograniczenia ilości stanowisk. Uwzględnia wymogi prawa obowiązującego w Unii Europejskiej, jest zgodny z Ustawą o rachunkowości. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze zapewnia najwyższą ergonomię i wygodę pracy. Przeznaczony jest zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych oraz doradców podatkowych. Rewizor to najlepiej oceniana przez księgowych marka programu finansowo-księgowego (wg raportu ASM "Plany zakupowe MSP w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą"). Do Rewizora GT dołączany jest bezpłatnie system umożliwiający podstawową obsługę płac - mikroGratyfikant GT.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 340 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Grupa Wydawnicza Helion SA - jedno z największych wydawnictw specjalistycznych w Polsce. Od momentu powstania w 1991 roku specjalizuje się w informatyce - pod marką Helion zostało wydanych ponad 1 800 informatycznych tytułów, co czyni wydawnictwo liderem tego sektora rynku książki. Obecnie Helion SA działa w siedmiu segmentach, tworząc dla każdego z nich odrębną markę. Od grudnia 2007 roku w skład Grupy Wydawniczej Helion SA weszło Wydawnictwo Bezdroża - wydawca wielokrotnie nagradzanych przewodników turystycznych oraz strategiczny partner marki Michelin w Polsce.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »