InsERT S.A.

InsERT rozpoczyna sprzedaż drukarek DYMO

DYMO LabelWriter LW400 Twin Turbo

Wrocław, 23 marca 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, we współpracy z DYMO, światowym liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań etykietujących, wprowadza do swojej oferty drukarki etykiet DYMO w atrakcyjnych cenach. Urządzenia współpracują z Subiektem GT - najpopularniejszym na rynku systemem sprzedaży. Wspólna oferta stanowi doskonałe połączenie możliwości i osiągnięć największych dostawców: rynku oprogramowania i urządzeń biurowych. Dzięki ściślej współpracy obu firm możliwe stało się także przygotowanie bardzo atrakcyjnego cennika resellerskiego.

Drukarki DYMO to łatwe w instalacji urządzenia, które pomimo niewielkich rozmiarów mają spore możliwości - drukują wszelkiego rodzaju etykiety wysokiej jakości: adresowe, handlowe, inwentaryzacyjne, kody kreskowe, identyfikatory, etykiety na segregatory, etykiety wysyłkowe, magazynowe itp. Urządzenia są kompatybilne z Subiektem GT oraz programami Microsoftu - Word, Excel, Outlook itd. Umożliwiają import baz danych z Excela i Accessa.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 340 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

DYMO jest światowym liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań etykietujących, które pomagają organizować i oznaczać świat: w domach, w biurach i w innych miejscach pracy. Firma oferuje pełną gamę produktów do tworzenia etykiet - od prostych wytłaczarek i ręcznych drukarek etykiet do przemysłowych urządzeń przenośnych i współpracujących z komputerami drukarek biurkowych. Drukarki firmy DYMO posiadają wiele różnych funkcji i możliwości, na przykład drukowanie kodów kreskowych i sprawdzanie poprawności adresów. DYMO to marka firmy Newell Rubbermaid, jednego z wiodących dostawców produktów biurowych na świecie.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »