InsERT S.A.

Ogólnopolski egzamin próbny 2009 dla uczniów szkół ekonomicznych

Wrocław, 22 kwietnia 2009 roku -- 28 kwietnia br. na łamach Gazety Prawnej odbędzie się ogólnopolski egzamin próbny dla uczniów szkół o profilu ekonomicznym. Dziennik opublikuje przykładowe zadania egzaminacyjne dla zawodu technik ekonomista. Dzień później - 29 kwietnia na łamach gazety ukaże się lista poprawnych rozwiązań.

Publikowane zadania przykładowe będą skierowane przede wszystkim do uczniów przygotowujących się do egzaminu końcowego z zawodu technik ekonomista. Przyszłym i obecnym księgowym mogą jednak posłużyć jako forma sprawdzenia swoich umiejętności. Wspólna inicjatywa Gazety Prawnej i Insertu - producenta oprogramowania jest rezultatem decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej z 2007 roku, w wyniku której systemy InsERT GT stały się obowiązującym oprogramowaniem dla szkół o profilu ekonomicznym w całej Polsce.

InsERT GT to system informatyczny firmy InsERT S.A., w skład którego wchodzą: Subiekt GT - nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.; Rachmistrz GT - nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości polecany zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych; Rewizor GT - profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony w oparciu o Ustawę o Rachunkowości, dostosowany do wymogów Unii Europejskiej oraz Gratyfikant GT - nowoczesny system kadrowo-płacowy oparty na platformie Windows. Polecany osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 340 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »