InsERT S.A.

Gestor GT wchodzi na rynek

Wrocław, 18 maja 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza na rynek Gestora GT – elastyczny system do zarządzania relacjami z klientem. Program zwiększa efektywność procesów handlowych i marketingowych opartych na współpracy z klientami. Skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw o dowolnej specjalizacji.

Gestor GT

Gestor GT to wygodny w użytkowaniu program kompleksowo wspomagający firmę w zakresie profesjonalnej obsługi klienta. Rozbudowana funkcja wyszukiwania w bazie kontaktów, liczne zestawienia analityczne, funkcja automatycznego przyporządkowania zdarzeń do poszczególnych klientów oraz łatwy dostęp do potrzebnych informacji zapewniają efektywność planowania i realizacji działań handlowych skierowanych do odpowiednio wyselekcjonowanych grup odbiorców. Wbudowany moduł poczty elektronicznej, kalendarz z funkcją przypominania i planowania zdarzeń oraz wygodny system notatek gwarantują oszczędność i efektywne zarządzanie czasem pracy. Gestor GT może pracować samodzielnie lub współpracować z systemem sprzedaży, Subiektem GT. Dzięki współpracy z Subiektem możliwe jest korzystanie ze wspólnej kartoteki kontrahentów i towarów, wraz ze wszystkimi poziomami cen, rabatami i promocjami, a także wystawianie dokumentów handlowych i obsługa wielu magazynów. Gestor GT to najnowszy składnik linii InsERT GT.

Więcej informacji na temat promocyjnych zestawów znajdą Państwo w serwisie internetowym Insertu.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 350 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »