InsERT S.A.

Subiekt Sprint - nowość od Insertu

Wrocław, 17 sierpnia 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza na rynek nowy produkt - Subiekta Sprint, system szybkiej sprzedaży detalicznej. Program gwarantuje sprzedawcom maksymalne usprawnienie i uproszczenie procesów sprzedaży oraz zarządzanie nimi. Skierowany jest zarówno do pojedynczych sklepów, jak i sieci, sklepów jedno- i wielostanowiskowych oraz samoobsługowych. System współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT.

Subiekt Sprint

Subiekt Sprint to system dla firm handlowych, które poszukują optymalnego rozwiązania zapewniającego wyjątkowo szybką, łatwą i profesjonalną obsługę klientów detalicznych oraz sprawne zarządzanie asortymentem i wpływami. Moduł sprzedażowy programu umożliwia błyskawiczne wystawianie paragonów, faktur, wyszukiwanie towarów i obsługę urządzeń zewnętrznych - drukarek fiskalnych, czytników kodów kreskowych, wag elektronicznych, czytników kart magnetycznych itd. Moduł zarządzania natomiast pozwala kontrolować finanse, stany magazynowe, a także umożliwia rozliczanie sprzedawców oraz zarządzanie infrastrukturą. Dzięki współpracy z Subiektem GT możliwy jest m.in. import towarów, kontrahentów, cenników, danych oraz eksport danych o sprzedaży. Nietypowe funkcje Subiekta Sprint to drukowanie fiskalne bezpośrednio po zeskanowaniu towaru, przyjmowanie płatności w rożnych walutach i formach - gotówka, karta, bon, możliwość bieżącego udzielania rabatów i zmiany cen oraz wyszukiwanie towarów wg kodów kreskowych, nazw, symboli lub za pomocą mechanizmu InsTYNKT.

Cena programu to 400 zł netto, do końca sierpnia obowiązuje oferta promocyjna - 300 zł.

"Subiekt to najpopularniejszy w Polsce system sprzedaży. Od dziś dzięki Subiektowi Sprint obsługa sprzedaży będzie szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego już wkrótce Subiekta Sprint będzie można spotkać w tysiącach polskich sklepów i hurtowni" - mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

Więcej informacji na temat promocyjnych zestawów znajdą Państwo w serwisie internetowym Insertu.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 350 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »