InsERT S.A.

Nowa twarz Skarbnika 4

Wrocław, 1 września 2009 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla małego i średniego biznesu - oferuje nową wersję Skarbnika 4, systemu zarządzania budżetem domowym. Skarbnik 4.01 to nowa, udoskonalona odsłona cieszącego się ogromnym zainteresowaniem klientów programu do zarządzania portfelem. Ulepszony interfejs systemu gwarantuje użytkownikom przyjemną, szybką i wyjątkowo łatwą obsługę. System jest dostosowany do obecnych warunków rynkowych.

Skarbnik 4

Skarbnik 4.01 to doskonałe narzędzie umożliwiające efektywne zarządzanie finansami osobistymi. System ewidencjonuje i przetwarza domowe operacje finansowe (planowane i poniesione wydatki gotówkowe, przelewy złotowe i walutowe itd.). Umożliwia bieżącą kontrolę przepływów finansowych gospodarstwa domowego. Program rejestruje dane dotyczące nie tylko kont złotówkowych i walutowych, ale także rachunków ROR, kart kredytowych, kredytów, lokat i innych inwestycji (akcje, obligacje, majątek trwały). Nowy Skarbnik posiada całą gamę funkcji definiujących portfel użytkownika. Umożliwia ustalanie limitów dla poszczególnych kategorii wydatków oraz tworzenie transakcje cykliczne np. dla miesięcznej opłaty za gaz. Strona główna programu zawiera komplet informacji o stanie wszystkich rachunków użytkownika. Dodatkowo system posiada wbudowany terminarz.

Można w nim zapisywać nie tylko transakcje finansowe, ale również krótkie notatki i przypomnienia (np. o wizycie u dentysty). Program jest odpowiedzią na obecną sytuację rynkową klientów indywidualnych. Dotychczas producent zanotował rekordową sprzedaż Skarbnika – do dnia premiery jego nowej wersji wynosiła ona około 15 tys. licencji. Cena programu to 120 zł netto.

"Skarbnik 4 to program dla każdego, kto chce świadomie zarządzać swoimi pieniędzmi. Dzięki intuicyjności obsługi, nowoczesnej szacie graficznej i bogatej funkcjonalności od lat jest liderem na rynku programów do zarządzania budżetem domowym" – mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

Więcej informacji o programie na stronie: www.skarbnik.pl.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 360 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »