InsERT S.A.

Navireo jeszcze lepsze

Navireo - zintergrowany system zarządzania

Wrocław, 7 października 2009 roku -- Z końcem września w sprzedaży pojawiła się nowa, ulepszona wersja Navireo, zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem. Navireo 1.05, bo tak nazwano nową wersję systemu, rozszerzono o moduł kompleksowo zarządzający relacjami z klientem. Ulepszenie obejmuje również rozbudowę mechanizmów interfejsu programistycznego, tzw. Sfery dla Navireo oraz szereg zmian w modułach księgowych, handlowych i kadrowo-płacowych.

Najistotniejszą zmianę w systemie, w stosunku do wersji poprzednich, stanowi nowy kompleksowy moduł do obsługi i zarządzania relacjami z klientami - moduł CRM. Dzięki niemu, użytkownicy otrzymują w pełni zintegrowaną z resztą systemu, tańszą alternatywę dla Microsoft Dynamics CRM, z którym Navireo współpracowało już w poprzednich wersjach. Dodatkowo, oprócz rozbudowanej Sfery Navireo, do systemu wprowadzono zmiany w formach płatności dokumentów oraz sposobie rozliczania zaliczek, nadpłat i transakcji powiązanych. Dodano wielopoziomowe konta kartotekowe - plan kont z możliwością podłączania kartotek w dowolnym miejscu oraz możliwością podłączania wielu kartotek. Wprowadzono także mechanizmy umożliwiające szczegółowe rozliczanie kosztów pracy i wynagrodzeń oraz rozliczanie wsteczne absencji.

Navireo to nowoczesny zintegrowany system informatyczny adresowany do średnich firm stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Program posiada budowę modułową i gwarantuje kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwa, począwszy od obsługi działu handlowego (sprzedaż tradycyjna, platforma sklepu internetowego, sprzedaż mobilna, wystawianie towarów/usług na aukcjach internetowych Allegro i eBay, zarządzanie relacjami z klientem), sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników. Rozbudowa systemu jest nadzwyczaj prosta dzięki dostarczonej wraz z Navireo bibliotece programistycznej. System, pomimo bogatej funkcjonalności, pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Szacunkowy koszt licencji Navireo i wdrożenia systemu wynosi 50-150 tys. zł.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »