InsERT S.A.

mobilny Subiekt w atrakcyjnych zestawach z telefonami

Wrocław, 13 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, rozpoczyna sprzedaż mobilnego Subiekta, systemu sprzedaży mobilnej, w atrakcyjnych zestawach wyposażonych w kompatybilne, wysokiej klasy urządzenia przenośne. Od dziś przy zakupie mobilnego Subiekta użytkownicy mają do wyboru zestaw system plus urządzenie przenośne marki Mio lub HTC. Oferta skierowana jest do firm prowadzących sprzedaż mobilną.

mobilny Subiekt wraz z nowoczesnymi urządzeniami przenośnymi stanowi kompleksowe rozwiązanie umożliwiające sprzedaż towarów i usług w terenie. Nowa oferta łączona Insertu gwarantuje użytkownikom dodatkowo wyposażenie w wysokiej klasy nowoczesne technologie: odbiornik GPS i kamerę w przypadku urządzenia MIO Explora K70 oraz szybki transfer plików dzięki usłudze HSDPA i odbiornik GPS w przypadku telefonu HTC Touch2. Cena każdego zestawu to 1800 zł netto.

Więcej informacji na temat promocyjnych zestawów znajdą Państwo w serwisie internetowym Insertu.

mobilny Subiekt to bijący rekordy popularności system sprzedaży mobilnej. Pracuje na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Windows Mobile wyposażonych w ekran dotykowy. Program komunikuje się z Subiektem GT, pobierając z niego informacje o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. Po podłączeniu do Internetu dane są synchronizowane z danymi Subiekta GT znajdującego się w centrali firmy. Dzięki temu można przeglądać istniejące dokumenty i sprawdzać aktualne dane, dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty do Subiekta GT.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 360 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »