InsERT S.A.

InsERT z Nortonem dla MSP

Wrocław, 15 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, wprowadza do oferty handlowej atrakcyjne zestawy produktów składające się z systemów linii InsERT GT oraz programu antywirusowego Norton Internet Security 2010 z licencją na roczne użytkowanie. Zestawy można nabyć w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju. Linię InsERT GT tworzą takie programy, jak: Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT, Gestor GT.

Norton Internet Security 2010

Systemy InsERT GT wspierają kompleksowo zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki nowej ofercie Insertu prowadzenie firmy może być nie tylko sprawniejsze i bardziej efektywne, ale i bezpieczniejsze. Oprogramowanie wraz z systemem antywirusowym to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem i nie przejmować się takimi zagrożeniami jak wirusy czy ataki hakerów. Zestawy są dostępne w dowolnych konfiguracjach: wybrany system plus program antywirusowy.

Subiekt GT - nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

Rewizor GT - system finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych; wyposażony w komplet funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, umożliwia także podstawową obsługę płac.

Rachmistrz GT - system obsługi uproszczonej księgowości przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów oraz płatników podatku zryczałtowanego.

Gratyfikant GT - system kadrowo-płacowy umożliwiający prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat; obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych oraz ZUS.

Gestor GT - elastyczny system zarządzania relacjami z klientem. Program zwiększa efektywność procesów handlowych i marketingowych opartych na współpracy z klientami. Skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw o dowolnej specjalizacji.

Norton Internet Security 2010 to wszechstronny system zapewniający kompleksową ochronę komputera przed wirusami, trojanami, programami typu spyware i innymi zagrożeniami. Wykrywa i usuwa szkodliwe aplikacje, nie obniżając wydajności działania komputera. Gwarantuje także ochronę tożsamości podczas korzystania z Internetu. Pojedyncza licencja umożliwia użytkowanie programu przez rok na jednym stanowisku.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 360 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »