InsERT S.A.

Wyjątkowa promocja dla księgowych

Wrocław, 19 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla firm, ogłasza promocję na zakup systemów Rewizor GT, Biuro GT, zestawów dla biur rachunkowych oraz rozszerzeń na pracę zdalną i oddziałową. Programy można teraz nabyć nawet do 62% taniej. Promocja skierowana jest do nowych nabywców oraz posiadaczy starszych wersji systemów. Czas trwania promocji: 19-31 października br. Wszystkie produkty dostępne są w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju.

Do końca października systemy takie jak: Rewizor GT, Biuro GT, zestawy dla biur rachunkowych (Biuro Rachunkowe, Biuro Rachunkowe plus, Biuro rachunkowo-płacowe, Biuro rachunkowo-płacowe plus, Doradca podatkowy, Doradca podatkowy plus) oraz rozszerzenia umożliwiające pracą zdalną i oddziałową, można nabyć nawet do 62% taniej. Ceny poszczególnych systemów i zestawów oraz szczegółowe informacje o promocji dostępne są pod adresem producenta: https://www.insert.com.pl/aktualnosci/informacje/2009/wyjatkowa_promocja_dla_ksiegowych.html.

Rewizor GT to standard polskiej rachunkowości. System wykorzystywany jest w tysiącach firm. Decyzją MEN obowiązuje w nauczaniu i egzaminowaniu w szkołach średnich o profilu ekonomicznym. Rewizor to profesjonalny system finansowo-księgowy wyposażony w pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami, poprzez dekretację i księgowanie, po obsługę środków trwałych. Program przeznaczony jest zarówno dla samodzielnych księgowych, biur rachunkowych jak i doradców podatkowych.

Biuro GT to narzędzie integrujące operacje wykonywane w systemach księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT). Program został stworzony z myślą o pracownikach biur rachunkowych oraz doradcach podatkowych korzystających z tych systemów. Biuro GT automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. Ułatwia zarządzanie biurem rachunkowym.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 360 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »