InsERT S.A.

Premiera nowej książki o InsERT GT

Wrocław, 22 października 2009 roku -- Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - największy wydawca książek edukacyjnych w Polsce, we współpracy z InsERT S.A. - liderem rynku oprogramowania dla firm, wydały książkę o systemach zarządzania przedsiębiorstwem z linii InsERT GT - Subiekcie GT, Rewizorze GT, Rachmistrzu GT oraz Gratyfikancie GT. Publikacja pt. Pracownia ekonomiczna cz. 2 metodą "krok po kroku" doskonali umiejętności wykorzystania systemów komputerowych w zakresie czynności handlowych, księgowych i kadrowo-płacowych. Książka jest doskonałą pomocą dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Dostępna jest w księgarniach oraz w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju od 22 października br. Oprogramowanie InsERT GT jest standardem nauczania w szkołach o profilu ekonomicznym. Cena książki - 31,50 zł.

Pracownia ekonomiczna cz. 2

Licząca 524 strony Pracownia ekonomiczna część 2 metodą "krok po kroku" oprowadza po tajnikach i możliwościach programów zarządzania sprzedażą, finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych linii InsERT GT. Podręcznik opracowany na podstawie programu nauczania dla technika ekonomisty, stanowi kompendium wiedzy i pełny zestaw ćwiczeń pomocny zarówno drobnym przedsiębiorcom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów, jak i firmom prowadzącym pełną ewidencję księgową i handlową. Dzięki różnorodności ćwiczeń książka służy także przygotowaniu uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik rachunkowości.

Więcej szczegółów o książce na stronach producenta systemu: https://www.insert.com.pl/promocje/podrecznik_insert_gt_wsip.html.

InsERT GT to linia najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców programów do zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem, w skład której wchodzą: Subiekt GT - profesjonalny system sprzedaży przeznaczony dla sklepów, hurtowni oraz magazynów handlowych małych i średnich firm; Rewizor GT - standard polskiej rachunkowości, profesjonalny system finansowo-księgowy wyposażony w pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami, poprzez dekretację i księgowanie, po obsługę środków trwałych; Rachmistrz GT - nowoczesny system umożliwiający prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz naliczanie podatku zryczałtowanego od przychodów ewidencjonowanych, a także obsługę środków trwałych i podstawową obsługę płac; Gratyfikant GT - profesjonalny system kadrowo-płacowy przeznaczony dla firm oraz biur rachunkowych.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 360 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to największy wydawca książek edukacyjnych w Polsce. Rocznie publikuje kilkaset tytułów książkowych i multimedialnych. Specjalizuje się w książce edukacyjnej oraz podręcznikach. W ofercie wydawnictwa znajduje się ok. 2 500 tytułów w tym m.in. podręczniki do kształcenia zawodowego, programy nauczania, testy, sprawdziany, repetytoria, kasety audio, programy multimedialne - ich produkcję WSiP rozpoczął jako jeden z pierwszych wydawców w Polsce - oraz publikacje internetowe.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »