InsERT S.A.

Navireo najlepszym produktem dla biznesu

Navireo - zintergrowany system zarządzania

Wrocław, 11 grudnia 2009 roku -- InsERT S.A. - lider oprogramowania dla biznesu, otrzymuje wyróżnienie Gazety Finansowej w kategorii "Oprogramowanie" za stworzenie nowoczesnych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz programów przyjaznych użytkownikowi. Tym samym InsERT zostaje twórcą najlepszych produktów dla biznesu w roku 2009. Tygodnik szczególne zasługi przypisuje Navireo - zintegrowanemu systemowi zarządzania średniej wielkości przedsiębiorstwem.

W corocznym rankingu redakcji Gazety Finansowej znalazły się najlepsze oferty dla biznesu roku 2009. Wśród produktów podzielonych branżowo, w kategorii "Oprogramowanie", InsERT otrzymał wyróżnienie za całokształt oferty ze szczególnym uwzględnieniem Navireo. Cechy wyróżniające programy wrocławskiego lidera to przede wszystkim nowoczesna technologia, bogata funkcjonalność i intuicyjna obsługa.

Navireo to nowoczesny zintegrowany system informatyczny adresowany do średnich firm stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Program posiada budowę modułową i gwarantuje kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwa, począwszy od obsługi działu handlowego (sprzedaż tradycyjna, platforma sklepu internetowego, sprzedaż mobilna, wystawianie towarów/usług na aukcjach internetowych Allegro i eBay, zarządzanie relacjami z klientem), sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników. Rozbudowa systemu jest nadzwyczaj prosta dzięki dostarczonej wraz z Navireo bibliotece programistycznej. System, pomimo bogatej funkcjonalności, pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Szacunkowy koszt licencji Navireo i wdrożenia systemu wynosi 50-150 tys. zł.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 370 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »