InsERT S.A.

Rusza Akademia InsERT - pierwsze szkolenia multimedialne już na rynku!

Zmiany w księgowości 2010

Wrocław, 25 stycznia 2010 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, rozpoczyna sprzedaż szkoleń multimedialnych na płytach CD, które w przystępny sposób i w atrakcyjnej formie omawiają tegoroczne zmiany w przepisach księgowych i kadrowo-płacowych oraz wynikające z nich modyfikacje w obsłudze programów Rewizor GT i Gratyfikant GT.

Oba szkolenia: Zmiany w księgowości 2010 oraz Zmiany w kadrach i płacach 2010 składają się z trzech części. Pierwsza zawiera zbiór tegorocznych zmian przepisów prawa oraz ich interpretacje. Druga krok po kroku - w sposób opisowy i za pomocą filmów - omawia przełożenie zmian prawnych na obsługę oprogramowania InsERT. Trzecia część jest zbiorem aktualnych aktów prawnych. Cena jednego szkolenia to 99 zł netto.

Więcej informacji na temat promocyjnych zestawów znajdą Państwo w serwisie internetowym Insertu.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 380 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »