InsERT S.A.

InsERT S.A. Solidną Firmą 2009

Solidna Firma 2009

Wrocław, 4 lutego 2010 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, otrzymał certyfikat Solidna Firma 2009. Tytuł został przyznany firmie za rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu, terminowość płatności względem konsumentów, podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych, współodpowiedzialność za środowisko naturalne, prowadzenie działalności prospołecznej, przestrzeganie praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem wiarygodności firmy jako rzetelnego partnera biznesowego i dobrego pracodawcy.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma funkcjonuje od 2002 r. To system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Jednym z głównych zadań Programu jest weryfikacja i tworzenie bazy godnych zaufania firm. W skład kapituły programu wchodzą m.in. członkowie rządu RP, parlamentarzyści Sejmu lub Senatu RP oraz przedstawiciele administracji państwowej i samorządów.

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 380 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »