InsERT S.A.

Akademia InsERT przyspiesza - szkolenie multimedialne z systemu sprzedaży już dostępne!

Subiekt GT krok po kroku

Wrocław, 1 lipca 2010 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, w odpowiedzi na duże zainteresowanie zdalnymi kursami Akademii InsERT, rozpoczyna sprzedaż nowego szkolenia multimedialnego. Wydane na płycie CD szkolenie, w atrakcyjny i przystępny sposób, umożliwia zdobycie umiejętności kompleksowej obsługi, powszechnie stosowanego systemu sprzedaży, programu Subiekt GT.

Subiekt GT krok po kroku to kompleksowe, 6-godzinne, składające się z 12 lekcji, szkolenie multimedialne, które przy pomocy blisko 500 slajdów szczegółowo omawia obsługę systemu sprzedaży - od instalacji i pierwszego uruchomienia, poprzez omówienie budowy programu, po dokładne przedstawienie funkcji takich jak wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, rozliczenia z kontrahentami, ustawienia wydruków czy współpraca z urządzeniami zewnętrznymi (kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, inne). Dla uatrakcyjnienia i zoptymalizowania efektywności szkolenia twórcy zawarli w nim kilkadziesiąt filmów, które pomagają użytkownikom poznać odpowiednie moduły programu i ułatwiają wykonywanie poszczególnych operacji. Cena promocyjna jednego szkolenia to 199 zł netto.

Subiekt GT krok po kroku jest 5. z kolei szkoleniem wydanym w ramach Akademii InsERT. Wcześniej udostępnione to: Zmiany w księgowości 2010, Zmiany w kadrach i płacach 2010, Gestor, czyli jak zwiększyć przychody oraz Skuteczna sprzedaż w serwisach aukcyjnych, czyli jak wdrożyć i korzystać z Sello.

Więcej informacji o szkoleniach

Materiały do pobrania: informacja prasowa, grafika, o szkoleniu

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 380 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Marek.Szklarz [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 71-787-61-96, 71-787-61-11
e-mail: Marek.Szklarz [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »