InsERT S.A.

Akademia InsERT dla księgowych i studentów - multimedialny podręcznik z rachunkowości już dostępny

Rachunkowość bez tajemnic

Wrocław, 16 sierpnia 2010 roku -- Akademia InsERT wprowadza na rynek multimedialne szkolenie dla szerokiego grona odbiorców - Rachunkowość bez tajemnic. Wydany na płycie CD interaktywny podręcznik umożliwia zdobycie gruntownej wiedzy na temat rachunkowości finansowej.

Multimedialne szkolenie Rachunkowość bez tajemnic to bogaty zbiór informacji z zakresu księgowości. Kurs przeznaczony jest dla księgowych i pracowników biur rachunkowych, stanowi również doskonałe repetytorium dla uczniów i studentów kierunków ekonomicznych. Prosty język i atrakcyjna forma sprawiają, że z powodzeniem mogą z niego korzystać wszyscy, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z rachunkowości.

W 13 lekcjach omówiono zasady prowadzenia rachunkowości z uwzględnieniem regulacji krajowych i międzynarodowych. W lepszym zrozumieniu i przyswojeniu materiału pomagają filmy, a także liczne przykłady, tabele i wykresy. Zawarte w kursie ćwiczenia pozwalają natychmiast sprawdzić zdobytą wiedzę.

W elektronicznym podręczniku omówiono m.in. następujące tematy: podstawowe pojęcia i zasady rachunkowości, zasady prowadzenia ksiąg handlowych, międzynarodowe standardy rachunkowości a ustawa o rachunkowości, aktywa i pasywa, bilans, operacje gospodarcze, konto księgowe, zestawienie obrotów i sald, przychody i koszty (wynik finansowy), konta wynikowe, dzielenie i łączenie kont, rozliczenia międzyokresowe kosztów i przychodów.

Rachunkowość bez tajemnic jest 6. z kolei szkoleniem wydanym w ramach Akademii InsERT. Wcześniej udostępnione to: Zmiany w księgowości 2010, Zmiany w kadrach i płacach 2010, Gestor, czyli jak zwiększyć przychody, Skuteczna sprzedaż w serwisach aukcyjnych, czyli jak wdrożyć i korzystać z Sello oraz Subiekt GT krok po kroku.

Więcej informacji o szkoleniach

Materiały do pobrania: informacja prasowa, grafika, o szkoleniu

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 380 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Marek.Szklarz [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 71-787-61-96, 71-787-61-11
e-mail: Marek.Szklarz [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »