InsERT S.A.

InsERT sprzedał ponad 400 tys. licencji programów

Wrocław-Warszawa, 9 listopada 2010 roku -- InsERT S.A., wiodący producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), sprzedał do listopada br. ponad 400 tys. licencji. Lider rodzimego rynku wspiera rozwój sektora MSP już 18 lat.

InsERT powstał w 1992 roku. Pierwsze programy stworzone we wrocławskiej spółce były instalowane na komputerach większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. InsERT rozwijał się wraz ze wzrostem sektora MSP w Polsce. W efekcie od początku działalności do listopada br. firma wsparła swoimi systemami ponad ćwierć miliona małych i średnich przedsiębiorstw, sprzedając ponad 400 tys. licencji. "Jak wiadomo, podstawą każdej dobrze funkcjonującej gospodarki wolnorynkowej są małe i średnie przedsiębiorstwa. To w nich rodzą się najlepsze pomysły, przyszłe znane marki i wielkie firmy. Cieszę się, że nasze programy pomagają im w codziennej pracy, że również InsERT dokłada cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości" - mówi prezes Insertu Jarosław Szawlis.

Wiodącą strategią Insertu stała się produkcja programów bogatych funkcjonalnie, a jednocześnie prostych w obsłudze. Jest to możliwe dzięki zebranemu doświadczeniu i otwartości na nowoczesne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klientów. W ofercie firmy znajdują się systemy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Są one skierowane do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych.

Pierwszym programem stworzonym przez InsERT był do dziś rozwijany Subiekt - najpopularniejszy na rynku system sprzedaży, obecnie Subiekt GT wchodzący w skład linii InsERT GT - pakietu programów do obsługi różnych działów firmy. Seria InsERT GT to, oprócz Subiekta GT, system umożliwiający prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Rachmistrz GT, system finansowo-księgowy Rewizor GT, system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami Gestor GT. Jednym z najnowszych produktów jest Navireo - zintegrowany system ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Ponadto InsERT ma w ofercie m.in.: program wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych Sello, system wspomagania decyzji Analityk, a dla klientów indywidualnych - system zarządzania budżetem domowym Skarbnik 4.

W przełomowym momencie dla firmy, a także całego rynku oprogramowania dla MSP, InsERT rozpoczyna dużą wizerunkową kampanię promocyjną, opartą na uniwersalnym haśle InsERT - fabryka dobrych programów. Zaanimowany w technice 3D oryginalny spot reklamowy emitowany będzie w telewizjach: TVP, TVN, TVP Info, TVN24, TVN CNBC oraz w kilkunastu telewizyjnych kanałach tematycznych. W kampanii zaplanowano również reklamy w prasie oraz na nośnikach outdoor.

Więcej informacji i materiały do pobrania

Kontakt dla mediów:

Marek.Szklarz [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 71-787-61-96, 71-787-61-11
e-mail: Marek.Szklarz [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »