InsERT S.A.

Ponad 2 tys. przeszkolonych osób w Akademii InsERT

Wrocław, 12 maja 2011 roku -- Już ponad 2 tys. osób skorzystało z oferty multimedialnych szkoleń Akademii InsERT. Wydawane od 2010 r. biznesowe szkolenia skierowane są do szerokiego grona odbiorców: właścicieli firm, początkujących przedsiębiorców, kadry zarządzającej, pracowników poszczególnych działów, czy studentów kierunków ekonomicznych.

Multimedialne szkolenia sprzedawane na płytach CD, a także dostępne on-line na platformie e-learningowej (akademia.insert.com.pl) w przystępny i atrakcyjny sposób przybliżają zagadnienia z różnych obszarów funkcjonowania firmy. Akademia InsERT uczy, jak samodzielnie sporządzać wszelkie umowy i pisma, radzi, jak skutecznie sprzedawać, przybliża tajniki rachunkowości oraz kadr i płac, a także pozwala dokładnie zapoznać się z obsługą popularnych programów dla firm.

Wśród kilkunastu szkoleń wydanych dotychczas w ramach Akademii InsERT dostępne są m.in. następujące tytuły: e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy, Zmiany w podatku VAT 2011, Rachunkowość bez tajemnic, Kadry i płace bez tajemnic, Subiekt GT krok po kroku, a także kursy przybliżające metody i narzędzia zwiększające efektywność sprzedaży. Wydawcą szkoleń jest InsERT – największy w Polsce, pod względem sprzedanych licencji, producent oprogramowania dla MŚP. Multimedialne kursy dostępne są na płytach CD oraz na platformie e-learningowej Akademii InsERT pod adresem akademia.insert.com.pl.

Więcej informacji o szkoleniach

Materiały do pobrania: informacja prasowa, grafiki

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 430 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Marek.Szklarz [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 71-787-61-96, 71-787-61-11
e-mail: Marek.Szklarz [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »