InsERT S.A.

Aktualizacje InsERT GT w chmurze Microsoftu

Wrocław, 16 listopada 2011 rokuInsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza chmurę obliczeniową jako nowoczesny sposób dystrybucji aktualizacji systemów z linii InsERT GT. E-abonament, rynkowa nazwa wspomnianej modernizacji, pojawia się wraz z najnowszą wersją systemu InsERT GT (1.27). Proces aktualizacji poszczególnych programów ulega automatyzacji i znacznemu uproszczeniu, również w przypadku równoległych aktualizacji wielostanowiskowych. InsERT jest pierwszym polskim producentem systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, który wykorzystuje platformę Windows Azure w procesie dystrybucji aktualizacji systemów.

E-abonament to nowoczesna, bezpieczna i wygodna forma aktualizacji Subiekta GT, Rewizora GT, Rachmistrza GT, Gratyfikanta GTGestora GT, oparta na technologii cloud computing. Użytkownik, wybierając funkcję aktualizacji automatycznej online, ma gwarancję pobierania wszelkich aktualizacji zainstalowanych systemów linii GT na jeden bądź wiele komputerów jednocześnie, natychmiast po ich wypuszczeniu przez producenta. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku wszelkich zmian prawnych, kiedy szybkie i płynne dostosowanie do nowych warunków liczy się najbardziej. Elektroniczna forma aktualizacji oprogramowania InsERT GT to także zwyczajna wygoda dla użytkowników, którzy dotychczas ulepszenia otrzymywali na płytach CD i musieli je aktywować za pomocą kodów aktywacyjnych.

– Cieszymy się, że klienci firmy InsERT uzyskują dostęp do automatycznych aktualizacji oprogramowania dostępnych online z naszej platformy w chmurze. Windows Azure to elastyczna platforma przetwarzania w chmurze, która pozwala Insertowi skupić się na rozwiązywaniu problemów biznesowych, a zagadnienia platformowo-infrastrukturalne pozostawić nam. InsERT po raz kolejny bardzo szybko wykorzystał nasz najnowszy produkt, przynosząc klientom wymierne korzyści i wygodę – mówi Janusz Irach, dyrektor ds. producentów oprogramowania, Microsoft.

– Swoje rozwiązanie oparliśmy na chmurze obliczeniowej, kierując się przede wszystkim skalowalnością. Zapotrzebowanie na aktualizację programów z linii InsERT GT charakteryzuje duże zróżnicowanie pod względem dziennej liczby pobrań – od kilku do kilkudziesięciu tysięcy dziennie. Dlatego istotne było dla nas uzależnienie opłat od faktycznego ruchu na serwerach. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest cloud computing – dodaje Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

InsERT jest pierwszym polskim producentem systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, który oferując aktualizacje, korzysta z popularnej w świecie, elastycznej platformy przetwarzania danych w chmurze Microsoftu. Użytkownicy systemów Insertu kolejny raz zyskują najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie.

InsERT GT to linia popularnych na rynku, kompleksowych systemów zarządzania małą i średnią firmą. W skład linii wchodzą: Subiekt GT – system sprzedaży z obsługą magazynów, Rewizor GT – system finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości, Rachmistrz GT – księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego, Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestor GT – system CRM.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 440 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Anna.Madetko [at] insert.com.pl [user] Anna Madetko-Kawałko
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 717-87-61, 507-13-57
e-mail: Anna.Madetko [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »