InsERT S.A.

Złoto dla programów Insertu

Klienci wybierają InsERT

Wrocław, 21 listopada 2011 rokuInsERT – największy, pod względem liczby sprzedanych licencji, polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm, zdobył pierwsze miejsce i tym samym złote godło w ogólnopolskim programie konsumenckim Laur Klienta 2011. Nagroda została przyznana przez klientów w kategorii programy do kierowania i zarządzania MŚP.

Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Marek Laur Klienta to największy w kraju program konsumencki, w którym losowo wybrani respondenci opiniują i wybierają najlepsze marki, produkty i usługi. W tegorocznej edycji ankiety i rozmowy z klientami przeprowadzane były drogą telefoniczną, internetową i osobiście – na ulicach największych miast Polski i w centrach handlowych.

– Nagroda ta jest dla nas szczególnie ważna, bo przyznali ją nam sami klienci. Świadczy więc nie tylko o popularności marki InsERT, ale przede wszystkim o dużym uznaniu użytkowników dla naszych systemów. Ich opinie są dla nas najważniejsze – mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

Organizatorem programu Laur Klienta jest wydawca Rzecz o Biznesie – dodatku ukazującego się na łamach Rzeczpospolitej.

InsERT GT to linia popularnych na rynku, kompleksowych systemów zarządzania małą i średnią firmą. W skład linii wchodzą: Subiekt GT – system sprzedaży z obsługą magazynów, Rewizor GT – system finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości, Rachmistrz GT – księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego, Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestor GT – system CRM.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 440 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Anna.Madetko [at] insert.com.pl [user] Anna Madetko-Kawałko
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 717-87-61, 507-13-57
e-mail: Anna.Madetko [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »