InsERT S.A.

20 lat dla polskiego biznesu

InsERT S.A., lider oprogramowania biznesowego dla firm, obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Wrocławska firma bije rekordy popularności pod względem liczby sprzedawanych licencji. Każdego dnia setki tysięcy polskich przedsiębiorców z rozmaitych branż korzysta z systemów marki InsERT. Spółka w ciągu ostatnich pięciu lat, pomimo panującej na rynku recesji, podwoiła swoje przychody.

InsERT stanowi żywy przykład sukcesu polskiej przedsiębiorczości lat 90. Firma powstała w 1992 r. gdy na krajowym rynku nikt nie słyszał nawet o programach pudełkowych. Licznie zakładane w owych czasach drobne biznesy startowały z systemami Insertu, na nich się rozwijały i bardzo często do dnia dzisiejszego z nich korzystają. Odrobina szczęścia wzmocniona zapałem i determinacją właścicieli firmy doprowadziła InsERT do dzisiejszego poziomu.

Strategia firmy od początku była przejrzysta – produkcja prostych w obsłudze a zarazem bogatych funkcjonalnie programów, sprzedaż wyłącznie przez partnerów, bardzo szeroki rynek zbytu w postaci małych i średnich przedsiębiorstw.

InsERT zatrudnia dziś 159 pracowników w tym 50 programistów. Posiada szeroko rozwiniętą, liczącą ponad tysiąc firm, sieć partnerów na terenie całego kraju. Od 2009 roku InsERT ma nową siedzibę – duży, nowoczesny biurowiec stanowiący własność spółki. W związku ze stałym rozrostem firmy właściciele planują już budowę kolejnego biurowca.

– Jako właściciel Insertu widzę, że jeszcze nigdy firma nie była w tak komfortowej sytuacji. Mamy pełne portfolio nowoczesnych i dobrych produktów, zespół świetnych ludzi, wyjątkową sieć partnerską. Nasza sytuacja finansowa jest najlepsza w historii firmy – podsumowuje prezes zarządu InsERT S.A.

Firma świętuje swój jubileusz nie tylko w dniu rocznicy, lecz cały rok 2012, prowadząc rozmaite działania pod hasłem Rok Insertu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 460 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

 

Kontakt dla mediów

Anna Madetko-Kawałko

Specjalista ds. PR i marketingu

InsERT S.A.

tel.: 71 7876154

kom.: 507-135-786

e-mail: anna.madetko@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »