InsERT S.A.

Biznesowy e-learning od Insertu - zostań w domu i ucz się za pół ceny

InsERT – lider rynku oprogramowania dla MSP – uwzględniając sytuację przedsiębiorców i specjalistów w czasie epidemii koronawirusa, obniża aż o połowę cenę szkoleń e-learningowych. Tematyka e-szkoleń dotyczy m.in. księgowości, finansów, kadr oraz prawa w obszarze prowadzenia biznesu, a także obsługi programów InsERT. Konieczność pozostawania w domu to dobry moment do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy. 

Jak wykorzystać czas podczas przymusowego pobytu w domu? Wielu specjalistów w zarządzaniu biznesem i kompetencjami zawodowymi namawia do zajęć, które dotychczas, w nawale pracy i innych życiowych spraw, były odkładane i spychane na dalszy plan. Dobrze jest wykorzystać ten czas na zdobywanie wiedzy, poszerzanie swoich umiejętności i zawodowych kompetencji. Tym bardziej, że przydadzą się w momencie, gdy okaleczona rzeczywistość gospodarcza zacznie powoli wracać do normalności.  

Globalny rynek e-szkoleń rozwija się dynamicznie już od kilku lat i według ekspertów za 5 lat jego wartość znacznie przekroczy 300 miliardów dolarów. Polskie firmy też szybko adaptują się do nowych trendów i lokowane są na 5. miejscu na świecie w wykorzystywaniu e-learningu w organizacjach.*  

Od 2010 r. Akademia InsERT udostępnia biznesowe szkolenia skierowane do szerokiego grona odbiorców: właścicieli firm, początkujących przedsiębiorców, kadry zarządzającej, pracowników poszczególnych działów czy studentów kierunków ekonomicznych. Dużą grupę stanowią samodzielni księgowi, a także biura rachunkowe i doradcy podatkowi.   

Multimedialne szkolenia dostępne online na platformie e-learningowej w przystępny i atrakcyjny sposób przybliżają zagadnienia z różnych obszarów funkcjonowania firmy. Uczestnicy szkoleń uczą się, jak samodzielnie sporządzać umowy i pisma, uzyskują porady, jak skutecznie sprzedawać, wgłębiają się w tajniki rachunkowości oraz kadr i płac. Ponadto poznają aktualne przepisy prawa dotyczące prowadzenia biznesu, a także dokładnie zapoznają się z obsługą popularnych programów dla firm.  

Wśród szkoleń dostępnych w Akademii InsERT znajdują się m.in.: „e-Prawnik 3.0 Umowy i pisma”, „Jednolity Plik Kontrolny – vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT”,  „Zmiany Prawne 2020”, „Rachunkowość bez tajemnic”, a także szkolenia, które krok po kroku przybliżają obsługę poszczególnych programów InsERT, np. „Rewizor nexo krok po kroku” czy „Subiekt GT krok po kroku”.  Wydawcą szkoleń jest InsERT – największy w Polsce, pod względem sprzedanych licencji, producent oprogramowania dla MSP. 

Szkolenia dostępne są na stronie:  

https://sklep.insert.com.pl/category/Szkolenia-104405?#OfertaProduktowa   

*Źródło https://financesonline.com/elearning-trends/  

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 440 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Marek Szklarz

PR & social media manager, InsERT S.A.

tel.: 517 974 210

e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »