InsERT S.A.

Brytyjczycy zajadają się polskim pieczywem dzięki Navireo

System Navireo, produkowany przez firmę InsERT, został wdrożony w piekarniach Polish Village Bread w Londynie i Manchesterze. Navireo w dedykowanej wersji dla piekarni i cukierni zarządza m.in. zwrotami pieczywa, zamówieniami i dostawami towarów, a także planowaniem produkcji.

Polskie pieczywo cieszy się wielkim powodzeniem w Wielkiej Brytanii. Już nie tylko emigranci, z tęsknoty za swojskimi smakami, chętnie je kupują. Coraz więcej rodowitych mieszkańców Wysp docenia wyborny smak oraz jakość polskich chlebów i bułek. Wśród słynnych brytyjskich smakoszy naszego rodzimego pieczywa jest m.in. Mick Jagger, lider The Rolling Stones, który przyznał: „Nigdy nie przypuszczałem, że chleb ma tak dużo nut smakowych, podobnie jak najlepsze wino”. Natomiast rodowity Szkot i były wokalista zespołu Marillion – Fish podsumował jakość polskich wyrobów słowami: „Fascynują mnie dwa polskie aspekty: polski chleb i polskie kobiety. I jedno, i drugie jest absolutnie bosko smaczne”.

Polscy przedsiębiorcy potrafią wykorzystać tę dobrą koniunkturę. Aby jednak móc się odpowiednio szybko rozwijać, potrzebują specjalistycznego oprogramowania. Piekarnia Polish Village Bread Ltd. w swoich zakładach w Londynie oraz Manchesterze wdrożyła polski system ERP Navireo w wersji dla piekarni i cukierni. Otwarte rozwiązanie dostosowano do specyficznych lokalnych wymagań. Jako element podstawowy zastosowano tzw. matryce automatycznie powielane dla każdego klienta na każdy dzień w cyklu tygodniowym, z możliwością łatwej modyfikacji i wprowadzania dowolnych jednorazowych lub stałych zmian.

Dodatkowo rozwinięto możliwości zbiorczej realizacji matryc, zbiorczego dodawania oraz usuwania pozycji asortymentowych na matrycach. Wprowadzono rozliczanie płatności także czekiem – wraz z odpowiednim raportowaniem i kontrolą.

Szybka ekspansja firmy na brytyjskim rynku wymusiła wprowadzenie zaawansowanych rozwiązań wspomagających naszą wydajność i efektywność. Zdecydowaliśmy się na system Navireo, który gwarantuje kompleksową obsługę procesów w branży piekarniczej, a także otwartość we wprowadzaniu zmian wynikających z dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa – mówi Paweł Stajewski, menedżer Polish Village Bread Ltd.

Charakteryzujący się przejrzystym interfejsem i szczególnie prostą obsługą system Navireo umożliwia zbiorcze zmiany cen, seryjne generowanie i drukowanie faktur, obsługę zwrotów pieczywa, tzw. trasówki dla kierowców, dzienne karty rozliczeń finansowych kierowców, skuteczną i niezwykle prostą do wprowadzenia ewidencję wydanych i zwróconych zbiorczych opakowań zwrotnych, szczegółowe czytelne raportowanie rozrachunków, automatyczną windykację i inne funkcje przydatne w prowadzeniu działalności piekarniczej.

 Polish Village Bread Ltd. to polska piekarnia w Londynie, która powstała w 2004 roku. Pasji i emocjom w rozwijaniu piekarni towarzyszy dbałość o zaspokojenie gustów najwybredniejszych klientów i stałe rozwijanie oferty, w której jest ponad 200 produktów, począwszy od chałki, przez tradycyjny bochenek z makiem, aż po zdrowy i dietetyczny chleb na zakwasie. Wypieki Polish Village Bread Ltd. docierają na stoły całego Londynu i jego przedmieść, a także do Manchesteru, Liverpoolu czy Glasgow. Ta piekarnia i jej historia to doskonały przykład nowoczesnej przedsiębiorczości w połączeniu z osobistym zaangażowaniem. Jej wyroby doceniają nie tylko Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii, ale również Anglicy, którzy kiedy raz odkryją polski chleb i jego smak, na zawsze zostają jego fanami.

Kontakt dla mediów:

 

Marek Szklarz

specjalista ds. PR i marketingu

InsERT S.A.

marek.szklarz@insert.com.pl

tel.: +48517974210

 

 

 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »