InsERT S.A.

Eva Minge Design – rozwój w Polsce i Europie ze wsparciem systemu ERP Navireo

Eva Minge Design Sp. z o.o. – międzynarodowa marka reprezentująca dom mody projektantki światowego formatu Evy Minge i producenta luksusowej bielizny Esotiq&Henderson – wykorzystuje system ERP Navireo firmy InsERT. Program wspiera zarządzanie siecią sprzedaży, planowanie i nadzór produkcji, a także księgowość.

Polski system Navireo w świecie wielkiej mody i designu

Navireo usprawnia proces sprzedaży produktów w salonach Eva Minge Design w Polsce i za granicą. Transakcje są realizowane z wykorzystaniem ekranów dotykowych. Obsługa sklepu, oprócz tradycyjnych funkcjonalności, korzysta także z możliwości automatycznego wyświetlania zdjęcia sprzedawanego towaru, co jest szczególnie przydatne w branży mody i designu.

Po wnikliwych analizach zdecydowaliśmy się na system Navireo, który gwarantował precyzyjne dostosowanie do specyfiki naszej działalności. Navireo umożliwia nam prostą i szybką obsługę sprzedaży w salonach, scentralizowane zarządzanie całą siecią, a także pełną integrację z systemem księgowym – mówi Adam Skrzypek, prezes zarządu, Eva Minge Design Sp. z o.o.

Otwarta formuła systemu Navireo pozwoliła zastosować rozwiązania spełniające ściśle sprecyzowane potrzeby firmy – anglojęzyczny interfejs dla użytkowników nieznających języka polskiego czy automatyczne nadawanie parametrów dokumentom w zależności od użytkownika, który je wystawia. Z rozwiązania korzystają m.in. pracownicy w Mediolanie, a niebawem zacznie z niego korzystać obsługa w innych krajach Unii Europejskiej.

W modułach Navireo wdrożonych w centrali Eva Minge Design zastosowano narzędzia do wszechstronnych analiz i zarządzania danymi. Zintegrowanie z modułem księgowym przyspiesza pracę i eliminuje ryzyko ewentualnych pomyłek. Zrealizowano także szereg specyficznych rozszerzeń funkcji, m.in. zautomatyzowane przydzielanie kodów kreskowych do nowych towarów, narzędzia do łatwego wyszukiwania towaru między salonami, podgląd pozycji towarowych indywidualnie dla każdego salonu, profilowanie uprawnień użytkowników czy wiele typów finansowych raportów okresowych. Zarząd spółki otrzymał wygodne narzędzia do oceny wyników biznesowych oraz analiz planowanych działań. Rozszerzenia zostały stworzone w oparciu o programistyczne API – Sferę Navireo.

Korzystanie z Navireo nie wymaga stałego dostępu do Internetu, a przejrzysty interfejs zapewnia prostą i intuicyjną obsługę systemu, skracając do minimum czas potrzebny na szkolenia pracowników.

Wdrożenie Navireo w Eva Minge Design przeprowadziła firma BTCh przy aktywnym udziale pracowników IT klienta.

Eva Minge Design. Dom mody Eva Minge od blisko 20 lat konsekwentnie buduje swój wizerunek w modzie i designie. Marka Esotiq to najbardziej dynamicznie rozwijająca się sieć bieliźniana w Polsce. Eva Minge & Esotiq jest połączeniem silnej osobowości projektantki światowego formatu z delikatnością i kobiecością reprezentowaną przez bieliznę ESOTIQ Exclusive Lingerie.  Spółka powstała w wyniku fuzji producenta luksusowej bielizny Esotiq&Henderson z domem mody Eva Minge. Stworzona w ten sposób grupa ma za zadanie m.in. promowanie marki Eva Minge Design w Polsce i na świecie. Powstające nowe salony marek: Eva Minge, Eva Minge Home oraz Eva Minge & Esotiq, umiejscowione są zarówno w centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach handlowych.

 Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. www.navireo.pl

 InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał blisko pół miliona licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

 

 Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »