InsERT S.A.

InsERT producentem najlepszych programów do zarządzania MSP

InsERT – największy na rynku, pod względem liczby sprzedanych licencji, producent programów do zarządzania drugi raz z rzędu został zwycięzcą programu Laur Klienta. W tegorocznej edycji  konkursu systemy Insertu zostały ponownie uznane za najlepsze i najbardziej godne polecenia.

 Firmy doceniają markę InsERT

Rozwiązania stworzone przez InsERT zdobyły podczas VIII edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów, marek i usług Laur Klienta 2012, najwięcej głosów przedstawicieli polskich firm w kategorii „Programy do zarządzania i kierowania MSP”. Przyznane przez klientów Złote Godło jest wyrazem uznania polskich przedsiębiorców. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

Takie wyróżnienia cieszą nas szczególnie – przyznane są bowiem przez przedsiębiorców doceniających jakość oferowanych przez nas systemów. Wiemy jakie to dla nich ważne, szczególnie w momentach dużych zmian prawnych. Nasi klienci wiedzą, że troska o jakość i zgodność ze stanem prawnym to nasze priorytety – mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłonienie każdego roku najlepiej ocenianych produktów i marek. W tegorocznej edycji plebiscytu klienci przekazywali informacje i opinie podczas sondażu telefonicznego, głosowania internetowego za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl, a także poprzez sondy na portalach branżowych oraz w serwisach tematycznych Agora S.A.

Organizatorem programu Laur Klienta jest redakcja i wydawca dodatku „Rzecz o Biznesie” ukazującego się na łamach dziennika „Rzeczpospolita”.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 480 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

 

 Kontakt dla mediów

 

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu

 InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »