InsERT S.A.

InsERT kończy akcję wymiany programów dla DOS

InsERT S.A., lider oprogramowania biznesowego dla firm, 31 maja 2012 r. zakończy preferencyjną sprzedaż programów z serii InsERT GT dla klientów korzystających z DOS-owych wersji systemów producenta.

 

Od początku 2010 r. InsERT nie sprzedaje już produktów przeznaczonych dla systemu operacyjnego DOS, a wraz z końcem ubiegłego roku zakończył także ich aktualizowanie. Nieliczne firmy, które nadal korzystają z programów producenta w wersjach dla DOS, jeszcze tylko do 31 maja 2012 r. będą mogły wymienić je na odpowiednie produkty z linii InsERT GT na preferencyjnych warunkach. Od 1 czerwca InsERT nie będzie już kontynuował trwającej kilku lat akcji wymiany starszych wersji systemów.

Wymieniając DOS-owe oprogramowanie na bardziej zaawansowane technologicznie, użytkownicy zyskują ulepszone dotychczasowe funkcje oraz wiele nowych, wcześniej niedostępnych. Dzięki ukazującym się kilka razy w roku aktualizacjom programy z linii InsERT GT są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawnych. InsERT GT oferuje również bardziej intuicyjne menu, prosty kreator wdrożenia i przeniesienia danych ze starszych wersji programów InsERT, stabilniejszą pracę (dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, m.in. Microsoft SQL Server), a także dodatkowe możliwości dostosowywania programu do własnych potrzeb.

Wbrew obawom przejście było mało kłopotliwe, a teraz możemy stwierdzić, że była to dobra decyzja – uważa Magdalena Gancarz, główna księgowa w piekarni Sarzyński Jan w Żdanówku. Firma przeszła z produktów DOS-owych na Subiekta GT i Rewizora GT. – Wygoda użytkowania, przejrzystość, integracja baz, zwłaszcza kontrahentów, bardzo ułatwiły nam pracę. Korzystna cena przy przejściu na nowe wersje również była olbrzymim atutem podczas podejmowania decyzji – dodaje Magdalena Gancarz.

 

Wymieniany program DOS-owy –>

Program InsERT GT

Subiekt, Subiekt 2, Subiekt 3, Subiekt 4/MEGA, Subiekt 5/EURO, mikroSubiekt dla DOS

Subiekt GT

Rachmistrz, Rachmistrz 2, Rachmistrz 3, Rachmistrz 4/EURO

Rachmistrz GT

Rewizor, Rewizor 2, Rewizor 3/EURO

Rewizor GT

Gratyfikant, Gratyfikant 2, Gratyfikant 3

Gratyfikant GT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 460 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Anna Madetko-Kawałko
specjlaista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
tel: 71 7876154
kom: 507 135 786
e-mail: anna.madetko@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »