InsERT S.A.

Kultowy Subiekt teraz online, czyli... raz, dwa, trzy i gotowe!

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wprowadza do swojej oferty Subiekta 123 – przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania online. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 (Subiekt raz dwa trzy) należy do tej samej rodziny. To aplikacja online skrojona na potrzeby firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem. Program umożliwia szybkie wystawienie paragonów lub faktur, łatwe zarządzanie usługami i towarami, gromadzenie informacji o klientach w jednym miejscu czy dostęp do terminarza należności oraz zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego i ZUS.

Subiekt 123 to aplikacja, która rośnie razem z biznesem. Użytkownicy mają możliwość włączania kolejnych modułów i funkcji w zależności od potrzeb generowanych w trakcie rozwoju firmy. Standardowa opłata obejmuje pełen dostęp do wszystkich funkcji podstawowych.

Aby rozpocząć pracę z Subiektem 123, wystarczy wejść na stronę subiekt123.pl, a następnie zalogować się lub zarejestrować konto. Przez najbliższe klika miesięcy, do 31 stycznia 2017 r., korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

 Subiekt 123 dla klientów biur rachunkowych

Subiekt 123 został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty handlowe mogą od razu trafić w postaci elektronicznej do biura rachunkowego. To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy księgowej. Co więcej biuro rachunkowe, które zakupi specjalną licencję Subiekta 123 dla biur rachunkowych, może bezpłatnie udostępniać aplikację wszystkim swoim klientom.

 Podstawowe funkcje Subiekta 123

Faktury i paragony online. Wystawienie dokumentu sprzedaży jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę. Pod ręką są dane klientów i usług czy produktów. Wystarczy wybrać formę i termin płatności. Stworzyć plik PDF i wydrukować. Gotowe.

Usługi i towary. Aplikacja przechowuje dane dotyczące świadczonych usług i sprzedawanych towarów. Wystarczy wprowadzić nazwę, cenę – i już!

Klienci. Dane teleadresowe, numer konta bankowego, termin płatności, wysokość przyznanego rabatu – to tylko niektóre informacje klientów, które przechowuje Subiekt 123. Dzięki połączeniu z bazą GUS można szybko znaleźć dane firm, z którymi została nawiązana współpraca.

 Moduły dodatkowe

Fiskalizacja. Z Subiektem 123 można swobodnie drukować paragony na drukarce fiskalnej. Wystarczy zainstalować Serwer Urządzeń Zewnętrznych, czyli nasz sprawdzony program, dzięki któremu możliwa jest praca m.in. z drukarkami fiskalnymi.

Użytkownik+. Z aplikacji może korzystać kilku pracowników tej samej firmy – każdy z nich loguje się na swoje indywidualne konto. Dzięki temu wiadomo, kto wystawił dany dokument.

 Co jeszcze umożliwia Subiekt 123?

Indywidualny pulpit. Każdy sam decyduje, czy na ekranie głównym woli widzieć przypomnienia o ważnych terminach podatkowych, nadchodzących płatnościach, skrót do wystawienia paragonu czy faktury dla konkretnego klienta.

Terminarz płatności. Nie trzeba pamiętać, kiedy należy zapłacić składki lub uregulować fakturę. Wystarczy na początku pracy z programem właściwie określić parametry (np. sposób rozliczania podatków). Aplikacja w odpowiednim momencie wyświetli informację, że już czas zrobić przelew. 

Przydatne skróty. Pulpit to serce programu, dzięki któremu obsługa systemu może być niezwykle szybka. Wystarczy na pulpicie umieścić najbardziej przydatne skróty – np. skrót do wystawiania paragonu czy faktury. Można także dodać np. skrót do dokumentów wystawianych dla często obsługiwanego klienta.

Więcej na subiekt123.pl.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 600 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. www.insert.com.pl

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »