InsERT S.A.

Navireo podbija rynek sprzedaży węgla

składywęgla.pl – ogólnopolski dystrybutor hurtowy i detaliczny węgla kamiennego – korzysta z systemu ERP Navireo. System organizuje sprzedaż surowca w 150 działających oddziałach firmy na terenie całej Polski. Niebawem zostanie wdrożony w kolejnych 150 placówkach.

 

Navireo podbija rynek sprzedaży węgla

Dzięki wdrożeniu Navireo firma składywęgla.pl zyskała kompleksowe narzędzie optymalizujące jej wydajność. System został drobiazgowo dostosowany do procesów zachodzących w firmie. Przejrzysty i konfigurowalny interfejs umożliwia łatwą obsługę programu oraz kontrolę dostępu poszczególnych pracowników do operacji i danych gromadzonych w systemie.

– Z powodu dynamicznego rozwoju firmy potrzebowaliśmy globalnego systemu, który spajałby w całość wszystkie procesy. Możliwość wglądu w bieżące problemy w firmie i zarządzanie każdym elementem z centrali sprawia, że możemy szybko i sprawnie reagować na to, co dzieje się w poszczególnych oddziałach. Praca dzięki systemowi Navireo jest bardziej efektywna i łatwiejsza – mówi Rafał Rusak, dyrektor finansowy w składywęgla.pl.

Firma składywęgla.pl zyskała narzędzie, które umożliwia modelowanie i dopasowanie obiegu dokumentów do aktualnych procesów oraz dostosowanie dekretacji księgowej do specyfiki działalności przedsiębiorstwa.

– Navireo zapewnia nadzorowanie online stanów węgla i zaawansowaną obsługę zamówień poszczególnych asortymentów w oddziałach, naszej stale powiększającej się sieci punktów sprzedaży detalicznej – mówi Rafał Rusak.

Wdrożenie Navireo w składywęgla.pl, MMWork oraz MMGroup przeprowadziła firma Rewelia Sp. z o.o. we współpracy z działem IT firmy.

W najbliższym czasie system zostanie wdrożony w kolejnych ponad 150 punktach sprzedaży uruchamianych przez firmę składywęgla.pl.

Więcej o Navireo w składywęgla.pl: http://www.navireo.pl/referencje/case_studies/sklady_wegla.html

Firma składywęgla.pl zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną węgla kamiennego. Fundamentem jest wysoka jakość sprzedawanego towaru, rzetelna kontrola nad wagą i sposobem składowania węgla oraz profesjonalna obsługa klienta. Firma istnieje od 2002 roku. Zaczynała od kilku składów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Rosnące zainteresowanie klientów spowodowało rozszerzenie sieci do 150 oddziałów sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski. Firma ciągle się rozwija i otwiera nowe składy. W roku 2013 planowane jest otwarcie kolejnych 150 oddziałów.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. www.navireo.pl

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał blisko pół miliona licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl


Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »