InsERT S.A.

Pół miliona sprzedanych licencji programów InsERT

InsERT S.A., lider rynku systemów dla MSP, sprzedał do końca marca br. łącznie ponad 500 tys. licencji swoich programów. Największy pod względem sprzedanej liczby licencji producent oprogramowania już od ponad 20 lat wspiera rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

InsERT powstał w 1992 roku i rozwijał się równie szybko jak sektor małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. W efekcie od początku działalności do marca br. firma sprzedała pół miliona licencji, wspierając swoimi systemami blisko 300 tysięcy rodzimych przedsiębiorstw. Dzięki wielostanowiskowym licencjom kilka milionów pracowników skorzystało z programów InsERT w codziennej pracy.

- Cieszę się, że dzięki naszym systemom małe i średnie firmy będące fundamentem wolnorynkowej gospodarki mogły sprawnie funkcjonować, rozwijać się, zdobywać rynkowe nisze, a także przeobrażać się w duże przedsiębiorstwa i tworzyć znane marki. W ten sposób również InsERT dołożył swoją cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości – mówi Jarosław Szawlis, prezes Insertu.

InsERT jest docenianym przez klientów i specjalistów producentem systemów wspomagających zarządzanie firmą, co potwierdzają przyznawane regularnie liczne nagrody i certyfikaty, takie jak Złoty Laur Klienta, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Wiodącą strategią Insertu stała się produkcja programów bogatych funkcjonalnie, a jednocześnie prostych w obsłudze. W ofercie firmy znajdują się systemy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Są one skierowane do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych.

- Przez ostatnie dwie dekady nasza gospodarka, a co za tym idzie, sektor małych i średnich przedsiębiorstw przeszedł szereg zmian, także w branży oprogramowania. Firmy przekształcały się, znikały, w ich miejsce pojawiały się nowe. Jednak InsERT cały czas jest obecny na rynku i nadal się rozwija. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem w obszarze oprogramowania dla małych i średnich firm – mówi Jarosław Szawlis.

 
Historia firmy InsERT zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. Twórcą Subiekta, do dziś najbardziej popularnego programu w swojej kategorii, był założyciel Insertu, Jarosław Szawlis. Obecnie Subiekt jest częścią linii InsERT GT – zintegrowanego pakietu programów do zarządzania małą firmą, w którego skład wchodzą również: system uproszczonej księgowości Rachmistrz GT, system finansowo-księgowy Rewizor GT, system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami Gestor GT. Ponadto InsERT ma w ofercie m.in.: program do sprzedaży mobilnej – mobilny Subiekt, system wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych - Sello, system wspomagania decyzji Analityk, a dla firm średniej wielkości - system ERP Navireo.

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl


 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »