InsERT S.A.

Polski system ERP Navireo podbija unijne rynki

System ERP Navireo firmy InsERT – polskiego lidera sprzedaży oprogramowania dla MSP – coraz chętniej wybierają przedsiębiorstwa z Unii Europejskiej. Program pracuje w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, a także we Włoszech.

Cieszący się uznaniem na polskim rynku system ERP Navireo, który wdrożyło już blisko 300 krajowych przedsiębiorstw, z powodzeniem zdobywa klientów na rynkach europejskich. Korzysta z niego czeski koncern energetyczny CEZ, w którym Navireo integruje ważne obszary działalności – handlowe, finansowe oraz księgowe – oraz zaspokaja potrzeby organizacyjne związane z ekspansją na nowych rynkach. System wspiera także działalność brytyjskiej firmy EJ FOODS zajmującej się importem żywności i alkoholi oraz ich hurtową sprzedażą na Wyspach. Piekarnie w Anglii pracują na specjalnej wersji Navireo dla branży piekarsko-cukierniczej. Aplikacja wspomaga produkcję i dystrybucję pieczywa m.in. w Manchesterze i Londynie.

System wdrożony w polskich firmach z powodzeniem obsługuje także ich europejskie oddziały. Do grona klientów Navireo należy m.in. Eva Minge Design – międzynarodowa marka reprezentująca dom mody znanej na całym świecie projektantki Evy Minge i producenta luksusowej bielizny Esotiq&Henderson. Navireo wspiera zarządzanie siecią sprzedaży, planowanie i nadzór produkcji, a także księgowość. Z rozwiązania korzystają pracownicy w Mediolanie, a niebawem zacznie z niego korzystać obsługa w innych krajach Unii Europejskiej.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. Więcej informacji: www.navireo.pl

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad pół miliona licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »