InsERT S.A.

InsERT nexo szansą na rozwój resellerów i serwisantów oprogramowania

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wprowadza do sprzedaży najnowszą linię zintegrowanych ze sobą programów do zarządzania: Subiekt nexo, Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo. To kolejny bodziec do rozwoju resellerów i serwisantów w sieci partnerskiej producenta.

InsERT nexo to nowa generacja programów największego, a zarazem jednego z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów oprogramowania dla MSP w Polsce. Przeszło 20-letnia praktyka w tworzeniu aplikacji dostosowanych do potrzeb rodzimych przedsiębiorców, ponad pół miliona sprzedanych licencji, ponad 300 tysięcy firm korzystających z produktów InsERT oraz nowoczesne podejście do projektowania, przyczyniły się do stworzenia InsERT nexo – systemów w szczególny sposób dbających o wygodę użytkowania. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe sprawiają, że praca z programami linii InsERT nexo jest prosta i intuicyjna. Bogata funkcjonalność i zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi zaspokajają potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców i sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się zwyczajnie łatwiejsze.

– Tworząc InsERT nexo, wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenia: miliony kontaktów z klientami, testów, konsultacji z partnerami. W efekcie powstało narzędzie mocno wsłuchane w potrzeby przedsiębiorców. InsERT nexo to szansa na dalszy rozwój polskich małych i średnich firm wykorzystujących nowe oprogramowanie oraz naszych obecnych, a także przyszłych dystrybutorów i serwisantów – mówi Jarosław Szawlis, prezes InsERT S.A. – Do czasu uruchomienia procesu wymiany wcześniejszej linii InsERT GT na nową, obie będą wspierane programistycznie i marketingowo – dodaje Jarosław Szawlis.

InsERT nexo to kompletny pakiet do zarządzania. W jego skład wchodzą zintegrowane ze sobą programy: Subiekt nexo, Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo.

 Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający sprzedaż. Zapewnia obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych, wraz z rozbudowanym systemem zamówień, oraz sprawne zarządzanie gospodarką magazynową. Posiada rozbudowaną część finansową, dzięki której możliwe jest m.in. wykonywanie operacji kasowych, bankowych czy tworzenie raportów kasowych. Współpracuje z większością dostępnych w Pol­sce urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów kreskowych). Subiekt nexo jest kolejną wersją Subiekta – najczęściej wybieranego na rynku systemu sprzedaży.

 Rewizor nexo to system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości, przeznaczony zarówno dla firm samodzielnie dokumentujących swoją działalność, jak i dla biur rachunkowych. Program umożliwia m.in. zaawansowaną obsługę planu kont, automatyczną dekretację dokumentów oraz elastyczną ewidencję finansów i rozrachunków.

Rachmistrz nexo to rozwiązanie dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Program ułatwia samodzielne dokumentowanie działalności przed­siębiorstwa, a także wspomaga pracę biur rachunkowych.

Systemy linii InsERT nexo współpracują z programem kadrowo-płacowym Gratyfikant GT oraz z programem wspomagającym sprzedaż w serwisach aukcyjnych Sello oraz umożliwiają przeniesienie danych z systemów Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, mikroGratyfikant GT, mikroSubiekt dla Windows. W ramach pakietu nexo dostępna jest usługa e-Archwizacji.

Systemy z linii InsERT nexo dostępne są również w wersji PRO, rozszerzonej o dodatkowe funkcjonalności. Programy wchodzące w skład pakietu InsERT nexo PRO charakteryzują się większą otwartością i elastycznością niż wersja podstawowa. Umożli­wiają zastosowanie specyficznych rozwiązań i dopasowanie ich do ponadstandardowych, indywidualnych wymagań użytkownika.

Resellerzy i serwisanci systemów InsERT nexo są wspierani w wielu obszarach.

Od 17 marca do 25 kwietnia br. w ramach premiery InsERT nexo w 16 miastach Polski odbędą się specjalne spotkania z partnerami firmy. To z powodzeniem wykorzystywana przez producenta forma bezpośredniego kontaktu z resellerami i serwisantami. Uczestnicy wzbogacają wiedzę m.in. na temat nowych produktów czy relacji z firmą, producent otrzymuje wiele cennych informacji zwrotnych, np. dotyczących potrzeb i oczekiwań.

W obecnych czasach każdy klient szuka rozwiązań najbardziej dopasowanych do jego potrzeb przy stosunkowo niskich kosztach, jakie musi ponieść. Sprostać takim oczekiwaniom mogą jedynie wyszkoleni resellerzy. Partnerzy InsERT podnoszą swoje kwalifikacje w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Partnerów InsERT. Do wyboru mają kilkanaście różnych kursów przeprowadzanych kilkadziesiąt razy w roku. Podczas szkoleń serwisanckich poznają techniczną stronę oprogramowania InsERT, a po pozytywnym ukończeniu egzaminu nabywają status "Dyplomowanego Serwisanta". Uprawnienia te są przyznawane oddzielnie dla każdego systemu.

Partnerzy InsERT mają do swojej dyspozycji, bez ograniczeń czasowych, specjalne wersje szkoleniowo-testowe systemów. Poza poznawaniem produktu umożliwia to jego testowanie, a także nabywanie umiejętności wdrażania i rozbudowy na zaktualizowanych wersjach. Z pełną funkcjonalnością InsERT nexo mogą się zapoznać przy pomocy wersji demonstracyjnych, często przez nich wykorzystywanych podczas bezpośredniej prezentacji. Na płytach znajdują się  także dane kontaktowe partnerów handlowych i serwisantów.

Szerokie wsparcie marketingowe to jeden z podstawowych obszarów współpracy z partnerami, od ulotek, folderów, standów reklamowych, gadżetów, po wizualizacje i wyklejenia witryn sklepowych i samochodów, banery reklamowe czy billboardy. Producent wspiera aktywności marketingowe i działania zaproponowane bezpośrednio przez partnerów, co daje gwarancję najlepszego dopasowania do ich bieżących potrzeb.

 

Użytkownicy InsERT nexo otrzymują możliwość aktualizowania systemów oraz archiwizowania swoich danych dzięki usługom e-Abonament i e-Archiwizacja, które pracują w chmurze na platformie Windows Azure. Zyskują także zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych dzięki mobilnej aplikacji InsERT nexo LINK działającej na urządzeniach z systemem Windows Phone.

Więcej informacji i materiałów dla mediów na https://media.insert.com.pl    

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla biznesu. Strategia spółki polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo zróżnicowanych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad pół miliona licencji, a rozwiązania, które oferuje, były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych plebiscytach i rankingach. Oferta produktów obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz systemy przeznaczone dla działów kadr i płac.

Historia firmy zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. Twórcą Subiekta, do dziś najbardziej popularnego programu w swojej kategorii, był założyciel Insertu, Jarosław Szawlis.

Obecnie Subiekt jest częścią linii InsERT nexo – zintegrowanego pakietu programów do zarządzania, w którego skład wchodzą również: system finansowo-księgowy Rewizor nexo oraz system uproszczonej księgowości Rachmistrz nexo. Do najpopularniejszych produktów Insertu należą również systemy z linii InsERT GT – Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy) oraz Gestor GT (system zarządzania relacjami z klientami). Ponadto InsERT ma w ofercie m.in.: program do sprzedaży mobilnej – mobilny Subiekt, system wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych - Sello, system wspomagania decyzji Analityk, a dla firm średniej wielkości – system ERP Navireo.

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107

e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »