InsERT S.A.

Saluteo – producent bezglutenowego pieczywa korzysta z systemu ERP Navireo

Saluteo – producent i dystrybutor żywności dla alergików – rozwija swoją działalność z pomocą systemu ERP Navireo firmy InsERT. System zarządza sprzedażą, organizuje gospodarkę magazynową oraz umożliwia odpowiednie śledzenie łańcuchów dostaw wymagane w specjalistycznej produkcji spożywczej.

Wykorzystywany przez wiele firm w branży spożywczej system ERP Navireo został wdrożony w przedsiębiorstwie Saluteo, produkującym bezglutenowe wyroby piekarnicze i ciastkarskie. Dzięki Navireo producent zyskał zintegrowane narzędzie sterowania podstawowymi procesami w firmie, jak zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową oraz kompleksowe śledzenie pochodzenia produktu.

Rozwiązanie umożliwia identyfikację partii produktu, surowców użytych do jego produkcji, a także poszczególnych produktów indywidualnie składających się na partię, podczas produkcji i dystrybucji. Wymagania te nałożone są na firmy produkcyjne z branży spożywczej, w których konieczne jest monitorowanie każdego składnika użytego do produkcji, od jego dostawy do fabryki aż do sprzedaży gotowego wyrobu.

System Navireo został zintegrowany ze sklepem internetowym producenta oraz z systemem zarządzania wysokim składem magazynowym (WMS). Duże znaczenie dla Saluteo miała również możliwość rozbudowy programu o dedykowane moduły produkcyjne uwzględniające specyfikę branży.

Wybór Navireo był dobrą decyzją. Wdrożenie systemu spełniającego traceability wraz z integracją z powstałym wcześniej sklepem internetowym przebiegło błyskawicznie. Praktycznie w drugim dniu od instalacji rozpoczęliśmy sprzedaż z systemu oraz Internetu – mówi Artur Mucha prezes zarządu Saluteo Sp. z o.o.

Wdrożenie Navireo przeprowadziła firma BIELbit przy merytorycznej współpracy pracowników Saluteo. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa planowana jest dalsza rozbudowa systemu o moduły CRM, produkcyjne, księgowe oraz kadrowo-płacowe.

Saluteo specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji bezglutenowych wyrobów piekarniczych oraz ciastkarskich. Żywność przeznaczona jest dla wszystkich konsumentów z nietolerancją glutenu, mleka, kazeiny, laktozy, soi, jaj oraz wszelkiego rodzaju orzechów. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa salutem - dla zdrowia.  Żywność bezglutenowa, jaką dostarcza producent, jest nie tylko bezpieczna, zdrowa, ale również po prostu smaczna.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. www.navireo.pl

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad pół miliona licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel.: 71 7876107

e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »