InsERT S.A.

Rekord Polski – 600 tysięcy licencji systemów InsERT

InsERT S.A., producent oprogramowania, który od blisko ćwierć wieku wspiera małych i średnich przedsiębiorców, sprzedał łącznie 600 tys. licencji własnych programów. Z systemów lidera polskiego rynku MSP skorzystało już ponad 360 tys. firm.

InsERT, dziś największy pod względem liczby sprzedanych licencji producent oprogramowania w Polsce, powstał w 1992 roku. Tworząc programy, od samego początku wsłuchiwał się w potrzeby firm małych i średnich, umożliwiając im codzienną działalność i rynkową ekspansję. Producent rozwijał się równie szybko jak korzystające z jego produktów przedsiębiorstwa. W efekcie do 11 maja br. sprzedał 600 tys. licencji swoich systemów. Z aplikacji Insertu skorzystało już ponad 360 tys. rodzimych przedsiębiorców, a wielostanowiskowe licencje umożliwiły instalacje programów na kilku milionach komputerów. W programach sprzedażowych z logo producenta wystawianych jest około miliona faktur dziennie.

Historia Insertu zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. Twórcą Subiekta, do dziś najbardziej popularnego programu w swojej kategorii, był założyciel firmy, Jarosław Szawlis. Obecnie Subiekt jest częścią linii InsERT nexo oraz InsERT GT – zintegrowanych pakietów programów do zarządzania małą firmą.

Sektor MSP w Polsce to 1,8 mln firm. Stanowią one ponad 99% wszystkich przedsiębiorstw, zatrudniają 3/4 Polaków i wytwarzają 2/3 polskiego PKB. Świadomość, że dzięki naszym systemom małe i średnie firmy mogły i nadal mogą sprawnie działać, rozwijać się, zdobywać nowe rynki, zmieniać w duże przedsiębiorstwa i tworzyć znane marki, daje nam wiele satysfakcji. Cieszę się, że InsERT ma realny wpływ na rozwój polskiej przedsiębiorczości – mówi Jarosław Szawlis, prezes Insertu.

InsERT jest docenianym przez klientów i specjalistów producentem systemów wspomagających zarządzanie firmą, co potwierdzają przyznawane regularnie liczne nagrody i certyfikaty, takie jak Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Strategia spółki polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów czy rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

Przez ostatnie ćwierćwiecze sektor małych i średnich przedsiębiorstw przeszedł wiele zmian, wywierając zasadniczy wpływ na gospodarkę. Dotyczyło to również firm z branży oprogramowania. Przekształcały się, znikały, w ich miejsce powstawały nowe. InsERT nie przespał swojej szansy i stał się liderem sprzedaży w sektorze oprogramowania dla MSP. Z początkowych 5 produktów dopracowaliśmy się w całej historii 55. Poza systemami tzw. pudełkowymi od 7 lat oferujemy klientom system ERP Navireo – podsumowuje Jarosław Szawlis. – Z badań wynika, że niemal co siódmy dorosły Polak planuje w ciągu trzech najbliższych lat założyć firmę, a ponad połowa twierdzi, że jest przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Perspektywy na przyszłość są dobre  – dodaje prezes Insertu.

W ciągu ostatnich dwóch lat producent wprowadził na rynek wiele nowych produktów, m.in. InsERT nexo – pakiet sześciu zintegrowanych programów kompleksowo wspomagających zarządzanie, aplikację vendero umożliwiającą założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu, a także nowoczesną odsłonę systemu szybkiej sprzedaży detalicznej – Subiekt Sprint 2.

Do najbardziej popularnych systemów Insertu należą: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, systemy linii InsERT GT, vendero oraz ERP Navireo. www.insert.com.pl

 

Systemy InsERT w sprzedaży

Systemy InsERT niedostępne już w sprzedaży

Subiekt GT

Gestor GT

Subiekt 2

Kasiarz

Rewizor dla Windows

Subiekt nexo

Gestor nexo

Subiekt 3

Rachmistrz

Gratyfikant

Subiekt Sprint 2

Biuro GT

Subiekt 4

Rachmistrz 2

Gratyfikant 2

mikroSubiekt

Biuro nexo

Subiekt for Mac

Rachmistrz 3

Gratyfikant 3

mobilny Subiekt

Skarbnik 4

Subiekt 4 PLUS/Mega

Rachmistrz 4

Fabrykant

Rachmistrz GT

Przelewy 2

Subiekt 5

Rachmistrz 4 EURO

Rejestrant

Rachmistrz nexo

Sello

Subiekt 5 EURO

Rachmistrz dla Windows

Skarbnik

Rewizor GT

oscGT

Subiekt dla Windows

Rewizor

Skarbnik 2

Rewizor nexo

vendero

Subiekt Sprint

Rewizor 2

Skarbnik 3

Gratyfikant GT

Analityk

mikroSubiekt dla Windows

Rewizor 3

Przelewy

Gratyfikant nexo

ERP Navireo

Asystent Subiekta

Rewizor 3 EURO

InsPity

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »