InsERT S.A.

Rozpoczyna się Tydzień Księgowych

InsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm ogłasza Tydzień Księgowych. W dniach 23-29 lutego br. programy dla księgowych i biur rachunkowych (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Biuro GT), a także rozszerzenia i licencje na pracę zdalną będą tańsze o podatek VAT.

Początek roku to dobry moment na zmiany, także w księgowości. Istotną zmianą mającą ogromny wpływ na efektywność biznesu może okazać się wdrożenie lub wymiana systemów finansowo-księgowych w firmie. InsERT przygotował wyjątkową ofertę dla księgowych. Od 23 do 29 lutego firmy mają możliwość zakupu programów finansowo-księgowych Insertu w cenie pomniejszonej o wartość podatku VAT. Natomiast przedsiębiorstwa, które już korzystają z tych systemów, mogą w promocyjnych cenach kupić rozszerzenia i licencje na pracę zdalną i oddziałową.

Systemy F-K Insertu skutecznie wspomagają prowadzenie księgowości bez względu na przyjętą przez firmę formę rozliczania się z podatku dochodowego. Cechuje je bogata funkcjonalność i łatwość obsługi.

Dla firm chcących legalnie użytkować programy poza miejscem wskazanym w karcie rejestracyjnej (np. w innym oddziale firmy czy prywatnym mieszkaniu pracownika) idealnym rozwiązaniem będzie licencja oddziałowa i licencja zdalna. Zakup rozszerzeń na kolejne podmioty umożliwi biurom rachunkowym obsługę dowolnej ich liczby bez konieczności kupowania kolejnych licencji podstawowych programu.

Szczegóły cenowe dostępne pod poniższym adresem od dnia 23.02.2012 (czwartek):

 http://www.insert.com.pl/aktualnosci/informacje/2012/tydzien_ksiegowych.html

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 450 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

 

Kontakt dla mediów

Anna Madetko-Kawałko

specjalista ds. PR i marketingu

InsERT S.A.

tel.: 71 7876154

kom.: 507-135-786

e-mail: anna.madetko@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »