InsERT S.A.

SMS z InsERT nexo

Wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowego czy księgowego? Teraz jest to możliwe – dzięki specjalnej funkcji, dostępnej w najnowszej wersji systemu InsERT nexo.

W już dostępnej 11 wersji systemu InsERT nexo pojawiła się funkcja wysyłania wiadomości SMS bezpośrednio z programów: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo oraz Biuro nexo. Usługa doskonale sprawdza się zarówno w indywidualnym, jak i masowym kontakcie z klientami, kontrahentami, pracownikami czy wspólnikami. Tą drogą można łatwo wysłać np. wiadomość o prowadzonej lub planowanej promocji, informację o nieuregulowanej fakturze lub zbliżającym się terminie płatności, a także przypomnienie o dostarczeniu raportu.

Użytkownicy InsERT nexo mają do wyboru dwie taryfy usługi SMS: Standard, w której jako nadawca pojawia się losowy numer i PRO, która umożliwia określenie nazwy nadawcy.

Po łatwej aktywacji użytkownicy otrzymują bezpłatnie 5 SMS-ów Standard lub 5 SMS-ów PRO, dzięki którym mogą sprawdzić, jak działa usługa. Na ich wykorzystanie mają 45 dni. Niewykorzystane SMS-y przechodzą do pakietu wykupionego w ramach abonamentu.

Użytkownicy usługi SMS w InsERT nexo mają także możliwość przejścia z pakietu Standard na wersję PRO wraz z przeliczonymi, niewykorzystanymi SMS-ami.

InsERT nexo to jednolita technologicznie i zintegrowana funkcjonalnie  linia systemów kompleksowo wspierająca zarządzanie małymi i średnimi firmami. Systemy InsERT nexo dostępne są również w wersji PRO, rozszerzonej o dodatkowe funkcjonalności i umożliwiającej indywidualne modyfikacje. Użytkownicy InsERT nexo mają możliwość aktualizowania systemów oraz archiwizowania swoich danych dzięki usługom e-Abonament i e-Archiwizacja, które pracują w chmurze na platformie Windows Azure. Mają także zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych dzięki mobilnej aplikacji InsERT nexo LINK działającej na urządzeniach z systemem Windows Phone.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 600 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. www.insert.com.pl

 

 Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu, InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107; e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl


Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »