InsERT S.A.

Solidny InsERT

InsERT – największy polski producent oprogramowania dla MSP, w lutym br., już po raz trzeci z rzędu, otrzymał Certyfikat Solidnej Firmy, zdobywając tym samym Srebrny Certyfikat w X edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego „Solidna Firma 2011”.

Certyfikat Solidnej Firmy jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności firmy jako solidnego partnera biznesowego oraz dobrego pracodawcy. Nie jest to jedyne wyróżnienie przyznane Insertowi za rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu. Producent jest również laureatem takich konkursów jak Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu czy Profesjonalna Firma.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Jego celem jest propagowanie zasad etyki, takich jak rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi. W skład kapituły programu wchodzą m.in. członkowie rządu, parlamentarzyści, przedstawiciele administracji państwowej i samorządów.


InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 460 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

 

Kontakt dla mediów:

Anna Madetko-Kawałko

Specjalista ds. PR i marketingu

InsERT S.A.

tel.: 71 7876154

kom.: 507-135-786

e-mail: anna.madetko@insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »