InsERT S.A.

System ERP Navireo wspiera import, sprzedaż oraz serwis motocykli

Wilmat Sp. J. – wyłączny importer marek: LS2, Nazran, Leoshi, Awina, WM MOTOR oraz Vee Rubber, autoryzowany dealer i serwisant motocykli Suzuki, a także dystrybutor części eksploatacyjnych i konstrukcyjnych do motocykli, motorowerów i skuterów – korzysta z systemu ERP Navireo firmy InsERT.

Wdrożenie systemu ERP Navireo w spółce Wilmat usprawniło jej pracę na wielu płaszczyznach – od przyjmowania zamówień do momentu ich realizacji. Wymiana danych ze zintegrowanym z Navireo systemem do zarządzania ruchem produktów w magazynach pozwala szybko i sprawnie definiować oraz kontrolować procesy magazynowo-logistyczne. Moduł analiz BI umożliwia zwiększony monitoringu operacji rejestrowanych w Navireo wspierając procesy decyzyjne w firmie.

– Możliwości głębokiej integracji, a zarazem dopasowywania się do wymagań klientów leży u podstaw dobrego systemu, którym w naszej ocenie jest Navireo. Planując dalszy rozwój szukaliśmy narzędzia, które będzie ergonomiczne w użytkowaniu i jednocześnie umożliwi nam łatwe wprowadzanie modyfikacji wynikających z wpływu rynku na naszą działalność – mówi Andrzej Wiśniewski, współwłaściciel Wilmat Sp. J.

Wilmat wskazuje przede wszystkim na łatwość użytkowania Navireo, możliwości przyszłej rozbudowy oraz niskie koszty utrzymania w porównaniu do alternatywnych rozwiązań na rynku IT.

Prowadzone etapami wdrożenie systemu zrealizowała firma inSolutions S.C. W początkowych dokonano analizy przedwdrożeniowej i konsultacji z firmą dostawcy systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania, w kolejnych uruchomiono system oraz przeprowadzono szkolenia pracowników.

– Podejmując się wdrożenia w firmie Wilmat byliśmy świadomi potrzeby zaangażowania nie tylko samego klienta, ale również firmy zewnętrznej, dostarczającej system WMS. Dzięki dobrej współpracy stron, wdrożenie przyniosło oczekiwane efekty i satysfakcję nowego użytkownika Navireo – mówi Łukasz Kristof, dyrektor zarządzający inSolutions S.C.

Firma planuje dalszą rozbudowę systemu w zakresie przyspieszania wymiany danych, co w efekcie poprawi wydajność pracy. Firma zamierza także zintegrować Navireo z systemami internetowymi, w celu dalszego usprawniania procesu sprzedaży.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. www.navireo.pl

Wilmat Sp. J. została założona w 1991 roku przez pasjonatów motocykli, opierając profil działalności o wiedzę z zakresu motoryzacji. Obecnie posiada hurtownię z magazynem, sklep zaopatrujący klientów detalicznych oraz salon sprzedaży z serwisem. Prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową.  W asortymencie spółki znajdują się części eksploatacyjne i konstrukcyjne do motocykli, motorowerów oraz skuterów, a własny duży magazyn zapewnia bieżącą dostępność produktów. Od 2006 roku jest autoryzowanym dealerem oraz serwisantem motocykli marki Suzuki. Posiada odbiorców w całej Polsce. Głównymi klientami są użytkownicy motocykli, skuterów, warsztaty, serwisy oraz sklepy motoryzacyjne. Wilmat jest również bezpośrednim i wyłącznym importerem takich marek jak: LS2, Nazran, Leoshi, Awina, WM MOTOR oraz Vee Rubber.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał blisko pół miliona licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

 

Kontakt dla mediów:

Marek Szklarz

specjalista ds. PR i marketingu

InsERT S.A.

marek.szklarz@insert.com.pl

tel.: +48517974210


Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »