InsERT S.A.

Zielone miasta i autostrady przy wsparciu systemu ERP Navireo

LIMBA Sp. z o.o. – tworząca tereny zielone wokół dróg oraz autostrad, w tym A1 i A2, a także aranżująca zieleń miejską – korzysta z systemu ERP Navireo firmy InsERT. System umożliwia bieżące kontrolowanie wszystkich składowych realizowanych inwestycji.

Wdrożenie systemu Navireo w firmie LIMBA umożliwiło jakościową poprawę zarządzania i wzrost wydajności przedsiębiorstwa. Stabilność danych oraz łatwość ewidencjonowania zdarzeń księgowych i biznesowych pozwalają błyskawicznie reagować na szybko zmieniające się warunki pracy, specyficzne dla branży budowlanej. Informacje zarządcze generowane w raportach Navireo ułatwiają bieżące śledzenie rentowności prowadzonych projektów. Dzięki nowemu systemowi LIMBA posiada skuteczne narzędzia do rozliczania pracy, zarówno ludzi, jak i specjalistycznego sprzętu.

„Wybraliśmy Navireo, ponieważ umożliwia nam pełną kontrolę wszystkich obszarów działań firmy ze szczególnym uwzględnieniem księgowości i realizacji projektów. Niebagatelną rolę odegrała też szybkość wdrożenia i cena systemu, a także możliwość integracji Navireo z wdrażanym równolegle specjalistycznym rozwiązaniem do kosztorysowania, planowania i rozliczania projektów budowlanych” – mówi Beata Florczak dyrektor finansowy, LIMBA sp. z o.o.

W oparciu o rozbudowane kartoteki maszyn, budów itp. stworzono wielopoziomowy plan kont umożliwiający precyzyjne rozliczanie prowadzonych projektów. We współpracy z równolegle wdrażanym systemem, bazując na możliwościach Sfery Navireo, udostępniono możliwość automatycznej dekretacji faktur i przenoszenia informacji o kontrahentach.

Wdrożenie systemu Navireo przeprowadziła firma EPI z Warszawy.

W przyszłości planowana jest rozbudowa integracji danych pomiędzy systemem Navireo a specjalistycznym systemem realizacji projektów budowlanych oraz jeszcze większe zindywidualizowanie generowanych raportów dla potrzeb zarządu.

LIMBA powstała w 1995 roku. Obecnie zatrudnia 200 pracowników. Główną działalnością firmy jest zagospodarowywanie terenów zielonych. Przedsiębiorstwo współpracuje z instytucjami państwowymi, takimi jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oraz czołówką przedsiębiorstw z branży budowlanej i drogowej, w tym firmami Budimex S.A., Skanska S.A. i Mostostal Warszawa S.A. Projektuje i wykonuje tereny zielone wokół budynków mieszkalnych i biurowych, dróg i autostrad (szereg projektów na autostradach A1 i A2), a także zieleń miejską, m.in. parki, place zabaw itp.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta.

Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. www.navireo.pl

 InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 480 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

 

Kontakt dla mediów

Marek Szklarz

Specjalista ds. PR i marketingu

InsERT S.A.

tel. kom.: 517 974 210

tel.: 71 7876107

e-mail: marek.szklarz@insert.com.pl

 

 

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »