InsERT S.A.

Firmy z branży modowej inwestują w przyjazne ERP

Navireo - zintergrowany system zarządzania

Wrocław, 23 sierpnia 2011 roku -- VCO, dystrybutor odzieżowej marki Volcano, wdrożył Navireo – zintegrowany system IT do zarządzania przedsiębiorstwem. To kolejna firma z branży modowej, która wykorzystuje system ERP.

Firmy z branży modowej coraz chętniej wybierają produkowany przez firmę InsERT system ERP Navireo i stanowią już blisko 10% jego użytkowników. Dystrybutor odzieżowej marki Volcano jest kolejnym przedsiębiorstwem, które zdecydowało się wdrożyć ten wyjątkowo łatwy w obsłudze system ERP. Navireo wspiera już m.in. takie firmy jak: Badura (producent obuwia), Kooke Design (projektant, producent i dystrybutor odzieży, właściciel marki FACE), Obsessive (producent bielizny) czy Moda Pierre (właściciel sieci sklepów odzieżowych).

Wdrażając nowy system, VCO chciało usprawnić m.in. pracę działu księgowego i zminimalizować czas poświęcany na przetwarzanie danych wygenerowanych przez różne systemy sprzedażowo-magazynowe swoich partnerów oraz zaawansowany sklep internetowy. Ostatecznie o wyborze Navireo zadecydowała duża elastyczność systemu, umożliwiająca szybkie i łatwe dopasowanie jego funkcjonalności do zajmowanego przez pracownika stanowiska. Nie bez znaczenia była również możliwość dopisywania dedykowanych rozwiązań dla systemu poprzez Sferę Navireo, która ułatwiła jego zaawansowaną synchronizację z zewnętrznymi rozwiązaniami C2B.

Dzięki funkcjonalności i elastyczności systemu Navireo, VCO usprawniło jakość i tempo otrzymywania niezbędnych w procesie decyzyjnym informacji. Efektywność w obszarze księgowości firmy również się zwiększyła. Ergonomia pracy zapewniona przez system przyczyniła się do znacznej redukcji czasu oraz kosztów czynności powtarzalnych. Usprawnienia te umożliwiły firmie dalszy dynamiczny rozwój. – "System Navireo idealnie dopasował się do specyficznych potrzeb naszej firmy, których nie zaspokajał żaden inny system. Po wdrożeniu Navireo znacznie wzrosła efektywność naszych pracowników, dzięki czemu firma posiada więcej zasobów na kształtowanie wizerunku solidnej marki na rynku europejskim" – mówi Tomasz Koselski, prezes zarządu VCO Ltd.

Firma VCO planuje rozbudowę systemu Navireo o kolejne rozwiązania umożliwiające redukcję czasu czynności powtarzalnych, pełną ewidencję kontaktu z dostawcami oraz rozbudowane zestawienia i analizy sprzedaży.

VCO Ltd. to dystrybutor marki odzieżowej Volcano oraz członek grupy kapitałowej SRG IMPORTS, będącej liderem wśród firm dystrybuujących odzież na rynku europejskim oraz w USA. Firma istnieje od 1992 roku i z sukcesem rozwija sprzedaż na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, oferując sportowo-lifestyle'ową odzież dla ludzi aktywnych, ceniących niezaprzeczalną jakość, luz i swobodę. Efektywne działania rynkowe firmy to także wynik podejmowania sprawnych i szybkich decyzji, pozwalających na oferowanie klientom najnowszych trendów. Obecnie firma posiada kilkanaście salonów w całej Polsce i współpracuje z ponad 150 odbiorcami hurtowymi na terenie Polski. Marka Volcano jest też obecna w sieciach sportowych Go Sport i EXISPORT.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu.

Materiały do pobrania: informacja prasowa, logotypy, zdjęcia, Case Study Volcano

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 430 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Kontakt dla mediów:

Marek.Szklarz [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław
tel. 71-787-61-96, 71-787-61-11
e-mail: Marek.Szklarz [at] insert.com.pl

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »