InsERT S.A.

InsERT współpracuje z Kaspersky Lab

Najwięksi na rynku razem dla biznesu

Wrocław, 22 września 2011 rokuInsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm oraz Kaspersky Lab Polska – krajowa centrala największego w Europie producenta rozwiązań do ochrony danych przygotowali wyjątkową ofertę dla polskich przedsiębiorców. Dzięki nawiązanej współpracy liderów rynku nabywcy systemów InsERT otrzymają 3-miesięczną wersję produktów Kaspersky Lab, a także możliwość zakupu licencji rocznej Kaspersky Internet Security 2012 w specjalnej, atrakcyjnej cenie.

Od 22 września br. klienci firmy InsERT będą otrzymywać bezpłatnie 90-dniową, w pełni funkcjonalną wersję systemu Kaspersky Internet Security 2012 z licencją na 3 komputery. Program będzie dołączany do wszystkich systemów produkowanych przez InsERT. Dodatkowo do oferty InsERT trafi roczna wersja Kaspersky Internet Security 2012 z licencją na ochronę 3 komputerów w unikalnej cenie. W ten sposób na rynku pojawia się kompleksowa oferta, która jednocześnie umożliwia zarządzanie małą i średnią firmą oraz zabezpiecza komputer i przechowywane w nim dane.

– Współpraca z rynkowym liderem wśród producentów oprogramowania dla firm jest dla nas bardzo cenna – mówi Andrzej Pilarz, prezes Kaspersky Lab Polska. – Cieszymy się, że klienci firmy InsERT S.A. będą mogli bezpłatnie korzystać z naszych produktów, zapoznać się z ochroną hybrydową oraz innymi technologiami, które w nich zastosowaliśmy, i zakupić je w atrakcyjnej cenie.

– Staramy się oferować firmom to, co najlepsze: systemy przyjazne, rozbudowane funkcjonalnie i działające niezawodnie. Poza dbałością o jakość naszych programów zwracamy także uwagę na otoczenie, w jakim przychodzi im działać. Bezpieczeństwo danych to aspekt, który często decyduje o właściwym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Współpraca z Kaspersky Lab wpisuje się więc idealnie w naszą strategię – mówi Jarosław Szawlis, prezes InsERT S.A.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2012

Kaspersky Internet Security 2012 to najnowszy produkt firmy Kaspersky Lab. Rozwiązanie oferuje to, co najlepsze z dwóch światów – ochronę hybrydową, która łączy możliwości i moc obliczeniową „chmury” z mechanizmami ochrony działającymi na komputerze użytkownika. Współpraca tych technologii pozwala na zapewnienie użytkownikom ochrony o niezrównanej efektywności i szybkości, przy jednoczesnym zminimalizowaniu obciążenia systemu. Po zainstalowaniu Kaspersky Internet Security 2012 komputer i przechowywane w nim dane będą bezpieczne, niezależnie od tego, z jakimi typami plików użytkownik pracuje, jak często korzysta z Internetu czy z jakiego miejsca łączy się z Siecią – z domu lub za pośrednictwem publicznego punktu dostępowego. Więcej informacji o Kaspersky Internet Security 2012 można znaleźć na stronie https://www.kaspersky.pl/kaspersky_internet_security.

Informacje o systemach InsERT

Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami.

Sprzedaż: Subiekt GT – system sprzedaży z obsługą magazynów, Gestor GT – system zarządzania relacjami z klientami, Sello – system sprzedaży w serwisach aukcyjnych, Subiekt Sprint – system szybkiej sprzedaży detalicznej, mobilny Subiekt – system sprzedaży mobilnej, oscGT – narzędzie umożliwiające prowadzenie sklepu internetowego, mikroSubiekt – system do ewidencjonowania sprzedaży.

Księgowość i finanse: Rewizor GT – system finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości, Rachmistrz GT – księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego, Biuro GT – system wspomagający pracę biura rachunkowego.

Kadry i płace: Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy.

Więcej informacji na https://www.insert.com.pl.

Materiały dodatkowe do pobrania: InsERT>>, Kaspersky Lab>>

Wszelkich informacji udzielą

piotr.kupczyk [at] kaspersky.pl [user] Piotr Kupczyk
Dyrektor działu prasowego, Kaspersky Lab Polska
e-mail: piotr.kupczyk [at] kaspersky.pl
tel. 801-00-02-15, 34-368-18-14
tel. kom. 518-93-58-46

Marek.Szklarz [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
e-mail: Marek.Szklarz [at] insert.com.pl
tel. 71-78-76-196
tel. kom. 517-97-42-10

Informacje o Kaspersky Lab

Kaspersky Lab jest największą w Europie firmą z branży antywirusowej dostarczającą ochronę przed zagrożeniami IT, łącznie z wirusami, oprogramowaniem spyware i crimeware, hakerami, phishingiem oraz spamem. Firma znajduje się w światowej czwórce dostawców ochrony dla użytkowników końcowych. Produkty Kaspersky Lab charakteryzują się znakomitym współczynnikiem wykrywalności oraz bardzo szybkim czasem reakcji na pojawianie się nowych zagrożeń dla użytkowników domowych, małych i średnich firm, korporacji a także dla użytkowników urządzeń mobilnych. Z technologii Kaspersky Lab korzysta wielu dostawców rozwiązań służących do ochrony IT na całym świecie. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.kaspersky.pl. Najświeższe informacje o zagrożeniach internetowych można znaleźć w Encyklopedii Wirusów prowadzonej przez Kaspersky Lab: www.viruslist.pl.

Facebook: https://www.facebook.com/KasperskyLabPolska

Twitter: https://www.twitter.com/KasperskyLabPL

Blip: https://kasperskylabpolska.blip.pl

YouTube: https://www.youtube.com/KasperskyLabPL

Informacje o InsERT S.A.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 440 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Więcej informacji o firmie na stronie www.insert.com.pl.

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »