InsERT S.A.

Informacje prasowe

InsERT ustanawia absolutny rekord - milion sprzedanych licencji systemów dla MŚP

13.05.2024

InsERT sprzedał łącznie milion licencji własnych programów. To największy producent oprogramowania dla MŚP w Polsce. Na zakup i korzystanie z tworzonych od 32 lat systemów zdecydowało się już ponad 500 tys. przedsiębiorstw. 

Czytaj dalej »

Rolnicy odważnie sięgają po onlinowe narzędzia, nie tylko z powodu pandemii

20.04.2021

Ogłoszenia, zarówno skupujących, jak i – bezpłatne – oferujących do sprzedaży swoje produkty rolników, łatwa w zarządzaniu baza kontrahentów, udostępnianie ogłoszeń przez SMS i e-mail czy tylko wyselekcjonowanym odbiorcom, najbardziej aktualna mapa skupów z jawnymi cenami – to wybrane możliwości, jakie daje coraz bardziej popularna  platforma Agralan.

Czytaj dalej »

zarezerwuj.pl podbija administrację publiczną

23.03.2021

Aplikacja zarezerwuj.pl wykorzystywana jest przez wielu użytkowników z różnych obszarów działalności: firmy, fundacje, a ostatnio również przez instytucje administracji publicznej. Szczególnie dobrze sprawdza się w umawianiu spotkań z petentami, np. w wydziałach komunikacji w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów czy wydawania praw jazdy.

Czytaj dalej »

zarezerwuj.pl – nowy system rezerwacji dla każdej branży od InsERT

08.02.2021

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, udostępnia zarezerwuj.pl – nową aplikację do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami, w wersjach dla różnych branż. System obsługuje rezerwacje internetowe, telefoniczne, a także złożone na miejscu.

Czytaj dalej »

Nowy system rezerwacji dla branży medycznej

08.02.2021
InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, udostępnia zarezerwuj.pl – nową aplikację do zarządzania rejestracjami i wizytami dla podmiotów z branży medycznej. System obsługuje rezerwacje internetowe, telefoniczne, a także złożone na miejscu.

Czytaj dalej »

Kaczmarski Inkasso i InsERT pomagają firmom zachować płynność finansową

29.01.2021

Koronawirus zmobilizował małe i średnie przedsiębiorstwa do korzystania z usług dostępnych online. Poszukują one szybkich i prostych rozwiązań, także w zakresie odzyskiwania należności od kontrahentów. Od stycznia usługa windykacyjna Kaczmarski Inkasso jest dostępna bezpośrednio w systemach InsERT. Otwiera nowe możliwości setkom tysięcy firm, które wykorzystują te popularne programy w działalności biznesowej.

Czytaj dalej »

Agrobiznes też przenosi się do internetu

04.05.2020

Handel online na rynku rolnym? To możliwe i coraz bardziej skuteczne. Dzięki nowej internetowej platformie Agralan dostawcy i kupujący produkty rolne otrzymują niedostępne dotąd narzędzia do handlu na rynku rolnym w wersji online, także w bezpłatnym pakiecie. Twórcą platformy jest InsERT – lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm.

Czytaj dalej »

Nie trać klientów przez pandemię. Sprzedawaj i działaj online

15.04.2020

W dobie koronawirusa handel przenosi się do internetu. InsERT – lider rynku oprogramowania dla MSP – obniża cenę vendero, czyli aplikacji do szybkiego tworzenia sklepów internetowych. Producent oferuje już także licencje na pracę zdalną 1/3 taniej oraz biznesowe e-szkolenia za pół ceny.

Czytaj dalej »

Biznesowy e-learning od Insertu - zostań w domu i ucz się za pół ceny

30.03.2020

InsERT – lider rynku oprogramowania dla MSP – uwzględniając sytuację przedsiębiorców i specjalistów w czasie epidemii koronawirusa, obniża aż o połowę cenę szkoleń e-learningowych. Tematyka e-szkoleń dotyczy m.in. księgowości, finansów, kadr oraz prawa w obszarze prowadzenia biznesu, a także obsługi programów InsERT. Konieczność pozostawania w domu to dobry moment do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy. 

Czytaj dalej »

Zostań w domu - praca zdalna z InsERT 1/3 taniej

25.03.2020

Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów InsERT GT teraz o 1/3 tańsze. Krajowy lider oprogramowania dla MSP reaguje na trudną sytuację firm związaną z epidemią koronawirusa i umożliwia pracę z domu wraz z obniżeniem kosztów.

 

Czytaj dalej »

Stalowy lider z Wielkopolski zwiększa efektywność dzięki Navireo ERP

21.01.2020

KA4 – lider sprzedaży stali w Wielkopolsce – zwiększa sprzedaż i efektywność obsługi klienta przy pomocy Navireo ERP firmy InsERT. Wdrożony system zintegrował wszystkie działy, usprawnił dostęp do danych, w tym finansowych, a także zautomatyzował zarządzanie polityką cenową i magazynem.

Czytaj dalej »

Onlinowa wersja kultowego Subiekta także po ukraińsku

09.12.2019

Subiekt 123 – system fakturowania online firmy InsERT, teraz także w wersji rosyjsko- i ukraińskojęzycznej. Krajowy lider oprogramowania dla MSP reaguje na zmiany zachodzące w polskim biznesie i strukturze zatrudnienia, dostarczając obcokrajowcom łatwe w obsłudze narzędzia pracy.

Czytaj dalej »

Онлайн версія культового Subiekt’а українською мовою

09.12.2019

Subiekt 123 – Система онлайн фактурування фірми InsERT, тепер також російською та українською мовами. Національний лідер програмного забезпечення для MSP реагує на зміни, що відбуваються в польському бізнесі та зайнятості, надаючи іноземцям легкі у користуванні робочі інструменти.

Czytaj dalej »

Branża obuwnicza stawia na ERP

04.06.2019

CASU – sklep internetowy oraz sieć stacjonarnych sklepów obuwniczych typu multibrand należące do firmy Ilscy – usprawnia zarządzanie sprzedażą i integruje poszczególne obszary biznesowe dzięki  systemowi Navireo ERP firmy InsERT. Wykorzystywane przez firmy z branży odzieżowej narzędzie zmodernizowało inwentaryzacje, m.in. eliminując konieczność zamykania sklepów.

Czytaj dalej »

InsERT został Marką Dekady

14.05.2019

InsERT – lider polskiego rynku systemów do zarządzania dla małych i średnich firm – po raz czwarty został laureatem ponadbranżowego programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Jego celem jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozwojowych i rozpoznawalnych marek, dostępnych na polskim rynku. W ramach jubileuszowej X edycji InsERT otrzymał także wyróżnienie specjalne – Marka Dekady.

Czytaj dalej »

Nowa aplikacja usprawnia zarządzanie serwisem

12.12.2018

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, udostępnia aplikację do zarządzania działalnością serwisową oraz dedykowaną stronę serwis.insert.com.pl. Specjalnie zaprojektowany moduł sprawuje kontrolę m.in. nad przyjmowaniem zgłoszeń, koordynuje naprawy, wydawanie urządzeń czy prowadzenie reklamacji.   

Czytaj dalej »

Wiodący dostawca części do ciężarówek zwiększa wydajność dzięki Navireo ERP

13.11.2018

 Granning Polska – należący do grupy wiodących w Europie dostawców części do samochodów ciężarowych i naczep – podnosi efektywność i zwiększa integracje z dostawcami wykorzystując system Navireo ERP firmy InsERT. Zastosowane narzędzie usprawniło m.in. organizację pracy, procesy logistyczne i zarządzanie magazynem.

Czytaj dalej »

InsERT ustanawia nowy rekord – 700 tysięcy sprzedanych licencji systemów dla MŚP

02.10.2018

InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, sprzedał łącznie 700 tys. licencji własnych programów. Z tworzonych od 26 lat systemów polskiego producenta skorzystało już ponad 420 tys. firm.

Czytaj dalej »

Recomedic rozwija działalność dzięki ERP Navireo

29.08.2018

Firmy z branży medycznej dostrzegają możliwości rozwoju w wykorzystaniu systemów ERP. Recomedic – dystrybutor i producent części oraz akcesoriów do wózków inwalidzkich, łóżek szpitalnych i sprzętu rehabilitacyjnego – to kolejna firma, która usprawnia działalność wdrażając Navireo ERP firmy InsERT. Producent systemu uruchomił stronę www, która jest dedykowana branży medycznej.

Czytaj dalej »

Navireo ERP filarem usług ING Księgowość

20.08.2018

 ING Usługi dla Biznesu S.A. powierza zarządzanie usługą pełnej księgowości dla klientów banku ING systemowi Navireo ERP firmy InsERT. Wdrożenie oprogramowania umożliwiło rozszerzenie portfolio produktów grupy kapitałowej ING.

Czytaj dalej »

Światowy dostawca usług w obszarze opieki zdrowotnej wykorzystuje w polskich klinikach Navireo ERP

10.07.2018

 

DaVita – prowadząca w Polsce ponad 50 ośrodków dializ – usprawnia zarządzanie rozbudowanym organizmem medyczno-logistycznym wdrażając Navireo ERP firmy InsERT. System optymalizuje gospodarkę magazynową, zarządzanie finansami oraz zatrudnianiem personelu medycznego.


Czytaj dalej »

Podzielona płatność – czy efekt śnieżnej kuli wciągnie małych przedsiębiorców?

09.07.2018

1 lipca 2018 znowelizowana ustawa o podatku VAT wprowadziła mechanizm podzielonej płatności (split payment). Ma on charakter dobrowolny, a o jego stosowaniu decyduje nabywca, czyli płatnik.

Czytaj dalej »

InsERT Dobrą Marką 2018

27.06.2018

InsERT – lider polskiego rynku systemów do zarządzania dla małych i średnich firm – po raz trzeci znalazł się w gronie laureatów IX edycji ogólnopolskiego, ponadbranżowego Programu Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma, którego celem jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozwojowych i rozpoznawalnych marek, dostępnych na polskim rynku. Przyznany tytuł jest potwierdzeniem najwyższej jakości, prezentowanej przez produkty Insertu, a także wyrazem zaufania odbiorców.

Czytaj dalej »

Systemy InsERT gotowe na split payment

20.06.2018

1 lipca 2018 znowelizowana ustawa o podatku VAT wprowadzi mechanizm podzielonej płatności (split payment). Użytkownicy programów linii InsERT nexo, InsERT GT oraz Navireo ERP otrzymują wygodne i zrozumiałe narzędzie do obsługi nowej fiskalnej czynności.

Czytaj dalej »

InsERT z tytułem IT CHAMPION 2018

14.06.2018

InsERT – lider polskiego rynku systemów do zarządzania dla małych i średnich firm – został laureatem IT Champion Polska "Mistrzowie nowych technologii”.

Czytaj dalej »

Ogólnopolski dystrybutor dywanów rozwija biznes dzięki ERP Navireo

25.04.2018

 Marbex – polski importer dywanów z całego świata – przyspiesza rozwój i automatyzuje wiele czasochłonnych procesów wdrażając system ERP Navireo firmy InsERT. Przedsiębiorstwo zyskało m.in. wspólną bazę magazynową i usprawniło komunikację między poszczególnymi działami oraz oddziałami.

Czytaj dalej »

JPK generuje większe zainteresowanie systemami dla firm

12.02.2018

Do 26 lutego br. wszyscy przedsiębiorcy, w tym właściciele mikrofirm, zobowiązani są po raz pierwszy dostarczyć do urzędów skarbowych pliki JPK_VAT. Wymaga to prowadzenia ewidencji VAT w postaci elektronicznej, za pomocą programów komputerowych.

Czytaj dalej »

Chmurowe aplikacje dla klientów biur rachunkowych otwierają nowe możliwości

17.10.2017

Co dziesiąta firma w Polsce korzysta z tzw. usług chmurowych. W Europie tak niski odsetek odnotowują jeszcze tylko Łotwa, Rumunia i Bułgaria. Liderami są państwa skandynawskie, w których z cloud computingu korzysta połowa przedsiębiorców.

Czytaj dalej »

ERP motorem rozwoju franczyzowego biznesu

17.10.2017

 Coraz więcej firm franczyzowych rozwija działalność i integruje zarządzanie siecią dzięki systemom ERP.  Rozkwit sektora przyczynia się do wzrostu popularności polskiego systemu Navireo ERP firmy InsERT, który jest dostosowany do specyficznych potrzeb tego rodzaju działalności. Narzędzie wykorzystują m.in. sklepy Kreatywne Maluchy, Max Kuchnie czy Passion. Producent systemu uruchomił dedykowaną stronę www.franczyza.navireo.pl.

Czytaj dalej »

Technika, elektryka i motoryzacja pod zarządem Navireo ERP

05.10.2017

 Premar – regionalny dystrybutor produktów znanych motoryzacyjnych marek – integruje zarządzanie i automatyzuje procesy biznesowe przy wsparciu systemu Navireo ERP firmy InsERT. Wdrożone narzędzie umożliwia m.in. prowadzenie aktywnej polityki cenowej, w oparciu o bieżące informacje sprzedażowe, windykacyjne i magazynowe, wraz z efektywną logistyką dostaw.

Czytaj dalej »

InsERT wspiera przyszłych doradców podatkowych

20.03.2017

W piątek 16 marca 2017 we Wrocławiu odbył się regionalny finał Konkursu Wiedzy o Podatkach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął InsERT – krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP z Wrocławia.

Czytaj dalej »

ERP Navireo wspiera rozwój dziecięcej kreatywności

28.02.2017

 Artyzan – dystrybutor koncepcyjnych zabawek i franczyzodawca marki Kreatywne Maluchy – rozwija działalność i integruje zarządzanie siecią dzięki wdrożeniu systemu ERP Navireo firmy InsERT. Zastosowane narzędzie umożliwia m.in. centralne zarządzanie informacjami, prowadzenie odrębnej polityki cenowej w poszczególnych punktach sprzedaży, w tym obniżek i wyprzedaży.

Czytaj dalej »

ERP Navireo wspiera ekspansję polskiej żywności na europejskich rynkach

15.11.2016

Spiżarnia – polski dystrybutor produktów spożywczych na rynki UE – zwiększa wydajność i reorganizuje swoją działalność dzięki wdrożeniu ERP Navireo. System firmy InsERT zintegrował i zautomatyzował  wiele procesów i usprawnił współpracę dystrybutora z dostawcami.

Czytaj dalej »

Kultowy Subiekt teraz online, czyli... raz, dwa, trzy i gotowe!

07.11.2016

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wprowadza do swojej oferty Subiekta 123 – przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania online. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Czytaj dalej »

Operator pierwszego w Polsce LEGO® Store wybrał Subiekta Sprint

10.08.2016

 

Operator otwartego w sierpniu 2016 r. w warszawskiej Galerii Mokotów, pierwszego w Polsce LEGO® Store z unikalną ofertą, niedostępną w żadnym innym sklepie, powierzył obsługę szybkiej sprzedaży systemowi Subiekt Sprint firmy InsERT. Program współpracuje z Subiektem GT, który zarządza całym procesem sprzedaży.

Czytaj dalej »

SMS z InsERT nexo

29.06.2016

Wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowego czy księgowego? Teraz jest to możliwe – dzięki specjalnej funkcji, dostępnej w najnowszej wersji systemu InsERT nexo.

Czytaj dalej »

Programy Insertu gotowe do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego

29.06.2016

Zgodnie z nowelizacją ordynacji podatkowej od 1 lipca br. przedsiębiorcy prowadzący księgi podatkowe przy użyciu programów komputerowych będą zobowiązani, na żądanie organu podatkowego, do przekazywania ksiąg oraz dowodów księgowych w postaci elektronicznej o ustalonej strukturze – w tzw. Jednolitym Pliku Kontrolnym.

Wprowadzenie JPK wymaga dostosowania programów komputerowych wspierających podatników w wypełnianiu obowiązków fiskalnych.

Czytaj dalej »

InsERT Liderem Polskiej Gospodarności

02.06.2016

Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT, został wyróżniony Złotym Laurem w kategorii Innowator 2016 w konkursie Liderzy Polskiej Gospodarności. Gala wieńcząca konkurs odbyła się 31 maja w Domu Dochodowym w Warszawie.

Czytaj dalej »

Rekord Polski – 600 tysięcy licencji systemów InsERT

11.05.2016

InsERT S.A., producent oprogramowania, który od blisko ćwierć wieku wspiera małych i średnich przedsiębiorców, sprzedał łącznie 600 tys. licencji własnych programów. Z systemów lidera polskiego rynku MSP skorzystało już ponad 360 tys. firm.

Czytaj dalej »

Międzynarodowa ekspansja BADURY ze wsparciem polskiego ERP Navireo

22.03.2016

BADURA – jeden z największych producentów obuwia w Polsce – rozwija sieć swoich salonów, wykorzystując system ERP Navireo firmy InsERT. Z rozwiązania korzysta już ponad 50 sklepów, w tym najnowszy w Pradze.

 

Czytaj dalej »

Słynne krówki ze wsparciem Navireo

03.03.2016

Spółdzielnia „POKÓJ” – producent znanych w Polsce i za granicą słodyczy, w tym popularnych „krówek” – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Zastosowane narzędzie usprawniło zarządzanie zakładem pracy chronionej, szczególnie w obszarze kadrowo-płacowym.

Czytaj dalej »

InsERT Partnerem Roku Microsoft

28.10.2015

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, otrzymał tytuł Partnera Roku Microsoft. Producent został nagrodzony za stworzenie aplikacji vendero, która otwiera setkom tysięcy małych i średnich firm dostęp do e-biznesu.

Czytaj dalej »

Małe firmy potrzebują systemów zarządzania relacjami z klientami

26.10.2015

Małe i średnie firmy mogą już korzystać z Gestora nexo – systemu CRM z najnowszej linii InsERT nexo. Zaprojektowany zgodnie z potrzebami MSP program, wspiera je zarówno w zarządzaniu relacjami z klientami, jak i w kierowaniu pracą wewnątrz firmy.

Czytaj dalej »

InsERT nexo już kompleksowo wspiera małe i średnie firmy

12.10.2015

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wzbogaca najnowszą linię InsERT nexo trzema premierowymi systemami: Gratyfikantem nexo – do obsługi kadr i płac, Gestorem nexo – do obsługi relacji z klientami (CRM) oraz Biurem nexo – dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Nowe systemy wraz z Subiektem nexo, Rachmistrzem nexo i Rewizorem nexo tworzą zintegrowane narzędzie wspierające małe i średnie firmy w każdym obszarze działalności.

Czytaj dalej »

Lokalna sieć sprzedaży Alfa-San rozwija działalność z pomocą Navireo

02.09.2015

Alfa-San – właściciel hurtowni, sieci sklepów oraz sklepu internetowego z obuwiem, odzieżą i dodatkami – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Zastosowane narzędzie usprawniło komunikację i zarządzanie sprzedażą w sieci oraz umożliwiło realizowanie rozbudowanej polityki cenowej.

Czytaj dalej »

Premiera systemu szybkiej sprzedaży dla MSP z branży retail

15.06.2015

InsERT – lider sprzedaży wśród producentów systemów dla MSP – wprowadza na rynek drugą generację systemu do szybkiej sprzedaży detalicznej. Subiekt Sprint 2 został wzbogacony o szereg rozwiązań, które zapewniają szybszą obsługę klientów i sprawniejsze zarządzanie sklepem. 

Czytaj dalej »

InsERT z vendero wkracza do e-commerce

27.05.2015

InsERT – lider sprzedaży wśród producentów systemów dla MSP – wprowadza na rynek rozwiązanie dające setkom tysięcy firm dostęp do e-biznesu. Aplikacja vendero umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu WWW.

Czytaj dalej »

Krajowy lider rozwiązań higienicznych dla firm rozwija działalność dzięki ERP Navireo

14.05.2015

Higiena Serwis – lider branży profesjonalnych środków czystości – zoptymalizował procesy biznesowe, wdrażając system ERP Navireo firmy InsERT. Zastosowane narzędzie zwiększyło sprzedaż, podniosło efektywność i jakość obsługi klienta, a także usprawniło księgowość.

Czytaj dalej »

Polski producent obuwia usprawnia sprzedaż i produkcję dzięki systemowi ERP Navireo

16.04.2015

 RenBut – polski producent obuwia dziecięcego i młodzieżowego – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Nowe oprogramowanie umożliwiło m.in. wprowadzenie ujednoliconego systemu symboliki produktów i usprawnienie przepływu informacji. Firma szybciej realizuje zamówienia oraz precyzyjniej tworzy plany produkcyjne.

Czytaj dalej »

Producent i światowy dystrybutor suszy ziemniaczanych rozwija działalność dzięki systemowi Navireo

17.02.2015

SOLAN – producent wyrobów na bazie suszu ziemniaczanego, dystrybuowanych na całym świecie – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Oprogramowanie zorganizowało kluczowe dla firmy z rynku FMCG obszary działalności, takie jak produkcja, sprzedaż i gospodarka magazynowa, zakupy, a także księgowość i finanse.

Czytaj dalej »

Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu rozwija działalność dzięki Navireo

05.02.2015

Działające w Grupie Multifood Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu Markus wdrożyło system ERP Navireo firmy InsERT. Przedsiębiorstwo zyskało narzędzie wspomagające pracę działu handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży mięsnej.

Czytaj dalej »

Produkty z Maroka w Polsce dzięki Navireo

22.10.2014

Maroko Produkt – największy w Polsce importer oraz dystrybutor oleju arganowego – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Oprogramowanie usprawniło pracę działu sprzedaży, marketingu oraz księgowości przedsiębiorstwa.

Czytaj dalej »

Navireo wspomaga największy w Europie showroom odzieży

30.09.2014

Ptak Moda – polski showroom zrzeszający ponad 500 producentów odzieży – prowadzi wyspecjalizowaną działalność handlową z pomocą systemu ERP Navireo firmy InsERT. Wdrożone rozwiązanie wykorzystuje m.in. mobilne weryfikatory cen, automatyzuje proces przyjęć towarowych i obsługuje internetową platformę sprzedażową.

Czytaj dalej »

InsERT Liderem Dekady wśród producentów programów dla MSP

24.09.2014

InsERT – największy pod względem liczby sprzedanych licencji producent systemów dla małych i średnich firm – otrzymał tytuł Lidera Dekady 2004-2014 w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta. Twórca InsERT nexo, najnowszej linii programów dla MSP, został uhonorowany jubileuszowym godłem, ponieważ w kolejnych edycjach plebiscytu osiągał najwyższe wyniki.

Czytaj dalej »

System ERP Navireo modernizuje małe piekarnie

21.08.2014

 Niewielkie, lokalne piekarnie mogą się rozwijać i konkurować na rynku. Rodzinna Piekarnia-Cukiernia Biełowieżec w Korszach, wdrażając system ERP Navireo firmy InsERT, zwiększyła wydajność produkcji, obniżyła koszty i nakłady pracy.

Czytaj dalej »

Gminne Spółdzielnie inwestują w nowoczesność

30.07.2014

Znana z tradycyjnych wyrobów Piekarnia GS Samopomoc Chłopska w Baruchowie w województwie kujawsko-pomorskim wdrożyła system ERP Navireo firmy InsERT. Inwestycja w nowoczesne oprogramowanie zwróciła się spółdzielni w ciągu miesiąca.

Czytaj dalej »

Pieczywo w Biedronkach dzięki ERP

22.07.2014

 Vital – producent i dystrybutor pieczywa oraz wyrobów cukierniczych – optymalizuje swoją działalność i zdobywa nowe rynki zbytu, korzystając z ERP Navireo firmy InsERT. Wdrożenie systemu zautomatyzowało m.in. wprowadzanie zamówień od odbiorców, w tym ze 150 sklepów sieci Biedronka.

Czytaj dalej »

Navireo wspiera teatr

05.06.2014

Teatr Polski w Bielsku-Białej – instytucja kultury o ponad 120-letniej historii – usprawnia działalność biznesową dzięki systemowi ERP Navireo firmy InsERT. System organizuje księgowość i finanse oraz gospodarkę magazynową.

Czytaj dalej »

Księgowi potrzebują rozbudowanych funkcjonalnie i łatwych w obsłudze systemów komputerowych

02.06.2014

Współcześni księgowi nie wyobrażają sobie pracy bez systemu komputerowego. Najważniejsze dla nich jest, by wykorzystywane narzędzie było w efektywne, łatwe w obsłudze i wszechstronne.

Czytaj dalej »

Premiera InsERT nexo – nowej generacji systemów dla firm

11.03.2014

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, udostępnia najnowszą linię programów do zarządzania. W jej skład wchodzą zintegrowane ze sobą systemy: Subiekt nexo – do obsługi sprzedaży, Rewizor nexo – do obsługi pełnej księgowości, Rachmistrz nexo – do obsługi księgowości uproszczonej.

Czytaj dalej »

InsERT nexo – zarządzanie sklepem może byc efektywne i łatwe

11.03.2014

Od 11 marca br. dostępne są systemy z najnowszej linii InsERT nexo, zaprojektowane zgodnie z potrzebami firm handlowych. W skład pakietu wchodzi Subiekt nexo – system obsługi sprzedaży oraz zintegrowane z nim programy: Rewizor nexo – do obsługi pełnej księgowości i Rachmistrz nexo – do obsługi księgowości uproszczonej.

Czytaj dalej »

InsERT nexo – funkcjonalny system finasowo-księgowy to komfort i konieczność

11.03.2014

Od 11 marca br. księgowi i prowadzący finanse w małych i średnich firmach mogą korzystać z nowego efektywnego narzędzia, jakim są systemy linii InsERT nexo. Nowa generacja programów przyciąga uwagę swoją wszechstronnością. W skład linii wchodzą: Rewizor nexo do obsługi pełnej księgowości, Rachmistrz nexo do prowadzenia księgowości uproszczonej, a także zintegrowany z nimi system sprzedaży Subiekt nexo.

Czytaj dalej »

InsERT nexo szansą na rozwój resellerów i serwisantów oprogramowania

11.03.2014

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wprowadza do sprzedaży najnowszą linię zintegrowanych ze sobą programów do zarządzania: Subiekt nexo, Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo. To kolejny bodziec do rozwoju resellerów i serwisantów w sieci partnerskiej producenta.

Czytaj dalej »

Brytyjczycy zajadają się polskim pieczywem dzięki Navireo

03.12.2013

System Navireo, produkowany przez firmę InsERT, został wdrożony w piekarniach Polish Village Bread w Londynie i Manchesterze. Navireo w dedykowanej wersji dla piekarni i cukierni zarządza m.in. zwrotami pieczywa, zamówieniami i dostawami towarów, a także planowaniem produkcji.

Czytaj dalej »

Przedsiębiorcy w ciągłej pogoni za księgową poprawnością – zmiany VAT 2014

12.11.2013

Wypowiedzi Marka Pyznarskiego, menedżera produktu Subiekt GT w InsERT S.A.

Czytaj dalej »

Saluteo – producent bezglutenowego pieczywa korzysta z systemu ERP Navireo

16.10.2013

 Saluteo – producent i dystrybutor żywności dla alergików – rozwija swoją działalność z pomocą systemu ERP Navireo firmy InsERT. System zarządza sprzedażą, organizuje gospodarkę magazynową oraz umożliwia odpowiednie śledzenie łańcuchów dostaw wymagane w specjalistycznej produkcji spożywczej.

Czytaj dalej »

Grand Prix dla systemów InsERT

04.09.2013

InsERT – lider polskiego rynku systemów do zarządzania dla MSP otrzymał Grand Prix ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2013. Najwyższe wyróżnienie przyznawane jest markom, które co najmniej trzy lata z rzędu znajdowały się na pierwszym miejscu w plebiscycie.

Czytaj dalej »

Subiekt GT laureatem konkursu Perły Rynku FMCG

19.06.2013

System sprzedaży Subiekt GT firmy InsERT, lidera polskiego rynku systemów dla MSP, otrzymał złotą statuetkę „Perła Rynku FMCG – Wybór Detalistów 2013” w kategorii Najlepszy dostawca oprogramowania.

Czytaj dalej »

Polski system ERP Navireo podbija unijne rynki

23.04.2013

 System ERP Navireo firmy InsERT – polskiego lidera sprzedaży oprogramowania dla MSP – coraz chętniej wybierają przedsiębiorstwa z Unii Europejskiej. Program pracuje w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, a także we Włoszech.

Czytaj dalej »

Eva Minge Design – rozwój w Polsce i Europie ze wsparciem systemu ERP Navireo

09.04.2013

Eva Minge Design Sp. z o.o. – międzynarodowa marka reprezentująca dom mody projektantki światowego formatu Evy Minge i producenta luksusowej bielizny Esotiq&Henderson – wykorzystuje system ERP Navireo firmy InsERT. Program wspiera zarządzanie siecią sprzedaży, planowanie i nadzór produkcji, a także księgowość.

Czytaj dalej »

Pół miliona sprzedanych licencji programów InsERT

03.04.2013

InsERT S.A., lider rynku systemów dla MSP, sprzedał do końca marca br. łącznie ponad 500 tys. licencji swoich programów. Największy pod względem sprzedanej liczby licencji producent oprogramowania już od ponad 20 lat wspiera rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Czytaj dalej »

System ERP Navireo wspiera import, sprzedaż oraz serwis motocykli

13.03.2013

Wilmat Sp. J. – wyłączny importer marek: LS2, Nazran, Leoshi, Awina, WM MOTOR oraz Vee Rubber, autoryzowany dealer i serwisant motocykli Suzuki, a także dystrybutor części eksploatacyjnych i konstrukcyjnych do motocykli, motorowerów i skuterów – korzysta z systemu ERP Navireo firmy InsERT.

Czytaj dalej »

InsERT wspiera szkolenia z księgowości dla organizacji pozarządowych

21.02.2013

Praktyczna wiedza z zakresu księgowości w organizacjach pozarządowych i umiejętność samodzielnego prowadzenia księgowości z wykorzystaniem systemu Rewizor GT – to kompetencje, które nabyli uczestnicy trzech edycji Akademii Księgowych NGO, organizowanych przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, przy wsparciu firmy InsERT, producenta oprogramowania.

Czytaj dalej »

Navireo podbija rynek sprzedaży węgla

06.02.2013

składywęgla.pl – ogólnopolski dystrybutor hurtowy i detaliczny węgla kamiennego – korzysta z systemu ERP Navireo. System organizuje sprzedaż surowca w 150 działających oddziałach firmy na terenie całej Polski. Niebawem zostanie wdrożony w kolejnych 150 placówkach.

Czytaj dalej »

System ERP Navireo dla piekarni i cukierni

23.01.2013

InsERT S.A., lider sektora programów dla MŚP, wprowadza na rynek nową wersję systemu ERP Navireo wyspecjalizowaną w obsłudze piekarni i cukierni. System został z powodzeniem przetestowany i wysoko oceniony przez firmy z branży.

Czytaj dalej »

System ERP Navireo wspiera producenta sprężyn

16.01.2013

 SPRINGS-POL – producent sprężyn do bram przemysłowych i garażowych – usprawnia procesy sprzedażowo-logistyczne oraz harmonogramowanie produkcji dzięki systemowi ERP Navireo firmy InsERT. Zintegrowany z produkcją system umożliwił m.in. automatyczne etykietowanie oraz raportowanie procesów biznesowych.

Czytaj dalej »

Programy InsERT już gotowe na VAT 2013!

27.12.2012

InsERT S.A., lider rynku programów dla MSP, w najnowszej wersji systemu InsERT GT wprowadził zmiany uwzględniające nowe przepisy dotyczące podatku od towarów i usług.

Czytaj dalej »

Zielone miasta i autostrady przy wsparciu systemu ERP Navireo

05.12.2012

LIMBA Sp. z o.o. – tworząca tereny zielone wokół dróg oraz autostrad, w tym A1 i A2, a także aranżująca zieleń miejską – korzysta z systemu ERP Navireo firmy InsERT. System umożliwia bieżące kontrolowanie wszystkich składowych realizowanych inwestycji.

Czytaj dalej »

Przedsiębiorcy nie odetchnęli – istotne zmiany VAT już od 1 stycznia 2013 r!

04.12.2012

Zawiłości zmian VAT w 2013 roku wyjaśnia Marek Pyznarski, menedżer produktu Subiekt GT w InsERT S.A.

Czytaj dalej »

Zaawansowana dystrybucja w branży elektryczno-elektronicznej dzięki ERP Navireo

27.11.2012

 SPEC KABLE – ogólnopolski dystrybutor przewodów, kabli, elementów sieci teleinformatycznych oraz osprzętu audio-wideo i komputerowego – usprawnia zarządzanie sprzedażą i magazynami oraz relacje z klientami dzięki systemowi ERP Navireo firmy InsERT.

Czytaj dalej »

Hurtowa sprzedaż alkoholu dzięki systemowi ERP Navireo

21.11.2012

 Kujawianka Inter Sp. z o.o. – regionalna hurtownia alkoholu i napojów bezalkoholowych z centralą w Bydgoszczy – wykorzystuje system ERP Navireo firmy InsERT. System zintegrował wszystkie aktywności biznesowe przedsiębiorstwa, zorganizował sprzedaż i zarządzanie magazynem, umożliwił analizy rentowności i łatwy dostęp do informacji online.

Czytaj dalej »

Archiwizacja danych w chmurze już dostępna dla użytkowników InsERT GT

29.10.2012

InsERT S.A., lider rynku systemów dla MSP, wraz z najnowszą wersją systemu InsERT GT wprowadza e-Archiwizację – usługę archiwizowania danych w chmurze.

Czytaj dalej »

Navireo organizuje pracę producenta surówek i sałatek Multi-Smak

23.10.2012

Multi-Smak – polski producent oraz dystrybutor surówek i sałatek  warzywnych – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. System zoptymalizował czas załadunku produktów, poprawił kontrolę nad stanami magazynowymi i wydaniami towarów, zautomatyzował proces wystawiania faktur, a także skrócił rozliczenia kierowców z towaru, opakowań zbiorczych i gotówki.

Czytaj dalej »

InsERT producentem najlepszych programów do zarządzania MSP

22.10.2012

InsERT – największy na rynku, pod względem liczby sprzedanych licencji, producent programów do zarządzania drugi raz z rzędu został zwycięzcą programu Laur Klienta. W tegorocznej edycji  konkursu systemy Insertu zostały ponownie uznane za najlepsze i najbardziej godne polecenia.

Czytaj dalej »

Supermarkety Baby-MaXX z system ERP Navireo

12.09.2012

 Grapol – dystrybutor artykułów dziecięcych, właściciel marki GRAPI oraz supermarketów Baby-MaXX, wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. System kontroluje i organizuje gospodarkę magazynową, procesy logistyczne, wymianę informacji i obieg dokumentów, a także relacje z kontrahentami.

Czytaj dalej »

System ERP Navireo wkracza do Czech

19.06.2012

Czeski koncern energetyczny CEZ działający w krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej oraz Turcji zastosował polski system ERP Navireo. Wdrożony w Czechach system integruje ważne obszary działalności przedsiębiorstwa i zaspakaja rosnące potrzeby organizacyjne związane z ekspansją na nowych rynkach.

Czytaj dalej »

Navireo wspomaga odbiór, utylizację i recykling odpadów

23.05.2012

EUROBAC S.A., jedna z pierwszych organizacji odzysku w Polsce, specjalizująca się w odbiorze odpadów niebezpiecznych i innych do unieszkodliwienia i recyklingu, wdrożyła system ERP Navireo firmy InsERT. System umożliwił kontrolowanie skojarzonych przychodów i kosztów, zwiększając rentowność przedsiębiorstwa; usprawnił marketing i sprzedaż, a także zautomatyzował działy księgowości i rozliczeń.

Czytaj dalej »

20 lat dla polskiego biznesu

08.05.2012

InsERT S.A., lider oprogramowania biznesowego dla firm, obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Wrocławska firma bije rekordy popularności pod względem liczby sprzedawanych licencji. Każdego dnia setki tysięcy polskich przedsiębiorców z rozmaitych branż korzysta z systemów marki InsERT. Spółka w ciągu ostatnich pięciu lat, pomimo panującej na rynku recesji, podwoiła swoje przychody.

Czytaj dalej »

InsERT kończy akcję wymiany programów dla DOS

25.04.2012

InsERT S.A., lider oprogramowania biznesowego dla firm, 31 maja 2012 r. zakończy preferencyjną sprzedaż programów z serii InsERT GT dla klientów korzystających z DOS-owych wersji systemów producenta.

 

Czytaj dalej »

Navireo pomaga budować warszawskie metro

17.04.2012

Tor-Kar-Sson – firma budująca m.in. infrastrukturę szynową odcinków warszawskiego metra wdrożyła system ERP Navireo firmy InsERT. Jest to już 130. wdrożenie tego polskiego systemu ERP na krajowym rynku.

Czytaj dalej »

InsERT z InPostem dla sprzedawców internetowych

22.03.2012

W najnowszej wersji Sello, popularnego systemu sprzedaży w serwisach aukcyjnych, pojawia się możliwość wysyłki towarów do samoobsługowych, całodobowych Paczkomatów InPost. Dzięki nowej funkcji sprzedawcy aukcyjni korzystający z systemu mają możliwość znacznego uproszczenia procedury wysyłki i gwarancję zadowolenia klienta, który otrzyma towar szybko, tanio, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. 

Czytaj dalej »

Navireo integruje Spółdzielnię Europejską Flandria

21.03.2012

Flandria – pierwsza w Polsce spółdzielnia europejska wdrożyła system ERP Navireo firmy InsERT. System integruje oddziały w jednej bazie danych i zapewnia płynną pracę w rozproszonej strukturze spółdzielni. Ułatwia prowadzenie polityki cenowej i wypożyczeń sprzętu medycznego, a także umożliwia rozliczenia z NFZ.

Czytaj dalej »

Solidny InsERT

29.02.2012

InsERT – największy polski producent oprogramowania dla MSP, w lutym br., już po raz trzeci z rzędu, otrzymał Certyfikat Solidnej Firmy, zdobywając tym samym Srebrny Certyfikat w X edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego „Solidna Firma 2011”.

Czytaj dalej »

Rozpoczyna się Tydzień Księgowych

22.02.2012

InsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm ogłasza Tydzień Księgowych. W dniach 23-29 lutego br. programy dla księgowych i biur rachunkowych (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Biuro GT), a także rozszerzenia i licencje na pracę zdalną będą tańsze o podatek VAT.

Czytaj dalej »

Navireo reorganizuje Eko-Color

06.02.2012

Eko-Color – polski producent farb i lakierów proszkowych – wdrożył system ERP Navireo. System wspomaga m.in. efektywne zarządzanie produkcją, z zachowaniem najwyższej jakości wyrobów.

Czytaj dalej »

InsERT wspiera wymarłe gatunki

23.01.2012

Grupa studentów informatyki z Politechniki Wrocławskiej wskrzesiła prehistorycznego tura. Za sprawą ich pracy, zwierzę będzie można oglądać, a nawet pogłaskać i rozzłościć na specjalnym wybiegu wrocławskiego zoo. Zwierzę będzie reagować na bodźce zewnętrzne m.in. dotyk. Cudownego ożywienia dokonano oczywiście za pomocą technologii informatycznych, bowiem tur jest aplikacją, która mimo swej sztucznej inteligencji, prezentuje się bardzo naturalnie.

Czytaj dalej »

Złoto dla programów Insertu

21.11.2011

Wrocław, 21 listopada 2011 rokuInsERT – największy, pod względem liczby sprzedanych licencji, polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm, zdobył pierwsze miejsce i tym samym złote godło w ogólnopolskim programie konsumenckim Laur Klienta 2011. Nagroda została przyznana przez klientów w kategorii programy do kierowania i zarządzania MŚP.

Czytaj dalej »

Aktualizacje InsERT GT w chmurze Microsoftu

16.11.2011

Wrocław, 16 listopada 2011 rokuInsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza chmurę obliczeniową jako nowoczesny sposób dystrybucji aktualizacji systemów z linii InsERT GT. E-abonament, rynkowa nazwa wspomnianej modernizacji, pojawia się wraz z najnowszą wersją systemu InsERT GT (1.27). Proces aktualizacji poszczególnych programów ulega automatyzacji i znacznemu uproszczeniu, również w przypadku równoległych aktualizacji wielostanowiskowych. InsERT jest pierwszym polskim producentem systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, który wykorzystuje platformę Windows Azure w procesie dystrybucji aktualizacji systemów.

Czytaj dalej »

ERP Navireo wspiera modernizacje maszyn produkcyjnych

09.11.2011

Wrocław, 9 listopada 2011 roku — Apena-Remont, firma zajmująca się utrzymaniem ruchu urządzeń przemysłowych oraz modernizacją i remontami maszyn produkcyjnych wdrożyła system ERP Navireo. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu IT do zarządzania przedsiębiorstwem firma zyskała pełniejszą kontrolę nad procesami biznesowymi, w tym monitorowaniem zapasów magazynowych, stanu rozrachunków i kondycji finansów.

Czytaj dalej »

InsERT zachęca do szybkiej przesiadki z DOS-a na systemy GT

03.11.2011

Wrocław, 3 listopada 2011 rokuInsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm, umożliwił swoim klientom korzystającym z programów w wersji dla systemu DOS zamianę na nowoczesne programy z serii InsERT GT na preferencyjnych warunkach. Od 1 stycznia 2012 roku programy DOS-owe nie będą już aktualizowane i dostosowywane do obowiązujących przepisów prawnych.

Czytaj dalej »

Navireo w branży tytoniowej

20.10.2011

Wrocław, 20 października 2011 roku — Firma Noban, zajmująca się handlem hurtowym papierosami i artykułami tytoniowymi, wdrożyła Navireo – zintegrowany system IT do zarządzania przedsiębiorstwem.

Czytaj dalej »

InsERT współpracuje z Kaspersky Lab

22.09.2011

Wrocław, 22 września 2011 rokuInsERT S.A. – największy pod względem liczby sprzedanych licencji polski producent oprogramowania dla małych i średnich firm oraz Kaspersky Lab Polska – krajowa centrala największego w Europie producenta rozwiązań do ochrony danych przygotowali wyjątkową ofertę dla polskich przedsiębiorców. Dzięki nawiązanej współpracy liderów rynku nabywcy systemów InsERT otrzymają 3-miesięczną wersję produktów Kaspersky Lab, a także możliwość zakupu licencji rocznej Kaspersky Internet Security 2012 w specjalnej, atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej »

Firmy z branży modowej inwestują w przyjazne ERP

23.08.2011

Wrocław, 23 sierpnia 2011 roku -- VCO, dystrybutor odzieżowej marki Volcano, wdrożył Navireo – zintegrowany system IT do zarządzania przedsiębiorstwem. To kolejna firma z branży modowej, która wykorzystuje system ERP.

Czytaj dalej »

Ponad 2 tys. przeszkolonych osób w Akademii InsERT

12.05.2011

Wrocław, 12 maja 2011 roku -- Już ponad 2 tys. osób skorzystało z oferty multimedialnych szkoleń Akademii InsERT. Wydawane od 2010 r. biznesowe szkolenia skierowane są do szerokiego grona odbiorców: właścicieli firm, początkujących przedsiębiorców, kadry zarządzającej, pracowników poszczególnych działów, czy studentów kierunków ekonomicznych.

Czytaj dalej »

InsERT sprzedał ponad 400 tys. licencji programów

09.11.2010

Wrocław-Warszawa, 9 listopada 2010 roku -- InsERT S.A., wiodący producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), sprzedał do listopada br. ponad 400 tys. licencji. Lider rodzimego rynku wspiera rozwój sektora MSP już 18 lat.

Czytaj dalej »

Akademia InsERT dla księgowych i studentów - multimedialny podręcznik z rachunkowości już dostępny

19.08.2010

Wrocław, 16 sierpnia 2010 roku -- Akademia InsERT wprowadza na rynek multimedialne szkolenie dla szerokiego grona odbiorców - Rachunkowość bez tajemnic. Wydany na płycie CD interaktywny podręcznik umożliwia zdobycie gruntownej wiedzy na temat rachunkowości finansowej.

Czytaj dalej »

Akademia InsERT przyspiesza - szkolenie multimedialne z systemu sprzedaży już dostępne!

02.07.2010

Wrocław, 1 lipca 2010 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, w odpowiedzi na duże zainteresowanie zdalnymi kursami Akademii InsERT, rozpoczyna sprzedaż nowego szkolenia multimedialnego. Wydane na płycie CD szkolenie, w atrakcyjny i przystępny sposób, umożliwia zdobycie umiejętności kompleksowej obsługi, powszechnie stosowanego systemu sprzedaży, programu Subiekt GT.

Czytaj dalej »

InsERT S.A. Solidną Firmą 2009

25.01.2010

Wrocław, 4 lutego 2010 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, otrzymał certyfikat Solidna Firma 2009. Tytuł został przyznany firmie za rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu, terminowość płatności względem konsumentów, podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych, współodpowiedzialność za środowisko naturalne, prowadzenie działalności prospołecznej, przestrzeganie praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem wiarygodności firmy jako rzetelnego partnera biznesowego i dobrego pracodawcy.

Czytaj dalej »

Rusza Akademia InsERT - pierwsze szkolenia multimedialne już na rynku!

25.01.2010

Wrocław, 25 stycznia 2010 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, rozpoczyna sprzedaż szkoleń multimedialnych na płytach CD, które w przystępny sposób i w atrakcyjnej formie omawiają tegoroczne zmiany w przepisach księgowych i kadrowo-płacowych oraz wynikające z nich modyfikacje w obsłudze programów Rewizor GT i Gratyfikant GT.

Czytaj dalej »

Navireo najlepszym produktem dla biznesu

11.12.2009

Wrocław, 11 grudnia 2009 roku -- InsERT S.A. - lider oprogramowania dla biznesu, otrzymuje wyróżnienie Gazety Finansowej w kategorii "Oprogramowanie" za stworzenie nowoczesnych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz programów przyjaznych użytkownikowi. Tym samym InsERT zostaje twórcą najlepszych produktów dla biznesu w roku 2009. Tygodnik szczególne zasługi przypisuje Navireo - zintegrowanemu systemowi zarządzania średniej wielkości przedsiębiorstwem.

Czytaj dalej »

Branża kosmetyczna wybiera Navireo

10.11.2009

Wrocław, 10 listopada 2009 roku -- Navireo, zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem średniej wielkości, wdrożono u jednego z największych w Europie dostawców sprzętu kosmetycznego - w firmie ACTIV. System zautomatyzował kluczowe procesy biznesowe firmy zwiększając jej efektywność i zadowolenie klientów.

Czytaj dalej »

Premiera nowej książki o InsERT GT

22.10.2009

Wrocław, 22 października 2009 roku -- Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - największy wydawca książek edukacyjnych w Polsce, we współpracy z InsERT S.A. - liderem rynku oprogramowania dla firm, wydały książkę o systemach zarządzania przedsiębiorstwem z linii InsERT GT - Subiekcie GT, Rewizorze GT, Rachmistrzu GT oraz Gratyfikancie GT. Publikacja pt. Pracownia ekonomiczna cz. 2 metodą "krok po kroku" doskonali umiejętności wykorzystania systemów komputerowych w zakresie czynności handlowych, księgowych i kadrowo-płacowych. Książka jest doskonałą pomocą dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Dostępna jest w księgarniach oraz w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju od 22 października br. Oprogramowanie InsERT GT jest standardem nauczania w szkołach o profilu ekonomicznym. Cena książki - 31,50 zł.

Czytaj dalej »

Wyjątkowa promocja dla księgowych

19.10.2009

Wrocław, 19 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla firm, ogłasza promocję na zakup systemów Rewizor GT, Biuro GT, zestawów dla biur rachunkowych oraz rozszerzeń na pracę zdalną i oddziałową. Programy można teraz nabyć nawet do 62% taniej. Promocja skierowana jest do nowych nabywców oraz posiadaczy starszych wersji systemów. Czas trwania promocji: 19-31 października br. Wszystkie produkty dostępne są w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju.

Czytaj dalej »

InsERT z Nortonem dla MSP

15.10.2009

Wrocław, 15 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, wprowadza do oferty handlowej atrakcyjne zestawy produktów składające się z systemów linii InsERT GT oraz programu antywirusowego Norton Internet Security 2010 z licencją na roczne użytkowanie. Zestawy można nabyć w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju. Linię InsERT GT tworzą takie programy, jak: Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT, Gestor GT.

Czytaj dalej »

Sfera dla Gestora GT w nowej wersji InsERT GT

14.10.2009

Wrocław, 14 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla firm, wprowadza na rynek nową wersję systemu InsERT GT, oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą. Wraz z wersją InsERT GT 1.21 pojawia się nowość, Sfera dla Gestora GT, umożliwiająca indywidualną rozbudowę systemu zarządzania relacjami z klientem - Gestora GT. Sfera skierowana jest do użytkowników zaawansowanych, poszukujących nietypowych funkcjonalności.

Czytaj dalej »

mobilny Subiekt w atrakcyjnych zestawach z telefonami

13.10.2009

Wrocław, 13 października 2009 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, rozpoczyna sprzedaż mobilnego Subiekta, systemu sprzedaży mobilnej, w atrakcyjnych zestawach wyposażonych w kompatybilne, wysokiej klasy urządzenia przenośne. Od dziś przy zakupie mobilnego Subiekta użytkownicy mają do wyboru zestaw system plus urządzenie przenośne marki Mio lub HTC. Oferta skierowana jest do firm prowadzących sprzedaż mobilną.

Czytaj dalej »

Navireo jeszcze lepsze

07.10.2009

Wrocław, 7 października 2009 roku -- Z końcem września w sprzedaży pojawiła się nowa, ulepszona wersja Navireo, zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem. Navireo 1.05, bo tak nazwano nową wersję systemu, rozszerzono o moduł kompleksowo zarządzający relacjami z klientem. Ulepszenie obejmuje również rozbudowę mechanizmów interfejsu programistycznego, tzw. Sfery dla Navireo oraz szereg zmian w modułach księgowych, handlowych i kadrowo-płacowych.

Czytaj dalej »

Nowa twarz Skarbnika 4

01.09.2009

Wrocław, 1 września 2009 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla małego i średniego biznesu - oferuje nową wersję Skarbnika 4, systemu zarządzania budżetem domowym. Skarbnik 4.01 to nowa, udoskonalona odsłona cieszącego się ogromnym zainteresowaniem klientów programu do zarządzania portfelem. Ulepszony interfejs systemu gwarantuje użytkownikom przyjemną, szybką i wyjątkowo łatwą obsługę. System jest dostosowany do obecnych warunków rynkowych.

Czytaj dalej »

Subiekt Sprint - nowość od Insertu

17.08.2009

Wrocław, 17 sierpnia 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza na rynek nowy produkt - Subiekta Sprint, system szybkiej sprzedaży detalicznej. Program gwarantuje sprzedawcom maksymalne usprawnienie i uproszczenie procesów sprzedaży oraz zarządzanie nimi. Skierowany jest zarówno do pojedynczych sklepów, jak i sieci, sklepów jedno- i wielostanowiskowych oraz samoobsługowych. System współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT.

Czytaj dalej »

Konkurs Odkrywcy z kasą rozstrzygnięty!

05.06.2009

Wrocław, 5 czerwca 2009 roku -- IV edycja Odkrywców z kasą, konkursu programistycznego dla studentów wrocławskich uczelni, zakończona. Zwycięskie zespoły młodych utalentowanych informatyków otrzymały nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 zł. Organizator wydarzenia - InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu, rozważa możliwość nawiązania szerszej współpracy z wybranymi uczestnikami konkursu.

Czytaj dalej »

Gestor GT wchodzi na rynek

18.05.2009

Wrocław, 18 maja 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza na rynek Gestora GT – elastyczny system do zarządzania relacjami z klientem. Program zwiększa efektywność procesów handlowych i marketingowych opartych na współpracy z klientami. Skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw o dowolnej specjalizacji.

Czytaj dalej »

Ogólnopolski egzamin próbny 2009 dla uczniów szkół ekonomicznych

22.04.2009

Wrocław, 22 kwietnia 2009 roku -- 28 kwietnia br. na łamach Gazety Prawnej odbędzie się ogólnopolski egzamin próbny dla uczniów szkół o profilu ekonomicznym. Dziennik opublikuje przykładowe zadania egzaminacyjne dla zawodu technik ekonomista. Dzień później - 29 kwietnia na łamach gazety ukaże się lista poprawnych rozwiązań.

Czytaj dalej »

InsERT rozpoczyna sprzedaż drukarek DYMO

23.03.2009

Wrocław, 23 marca 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, we współpracy z DYMO, światowym liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań etykietujących, wprowadza do swojej oferty drukarki etykiet DYMO w atrakcyjnych cenach. Urządzenia współpracują z Subiektem GT - najpopularniejszym na rynku systemem sprzedaży. Wspólna oferta stanowi doskonałe połączenie możliwości i osiągnięć największych dostawców: rynku oprogramowania i urządzeń biurowych. Dzięki ściślej współpracy obu firm możliwe stało się także przygotowanie bardzo atrakcyjnego cennika resellerskiego.

Czytaj dalej »

Helion wydał książkę o Rewizorze GT

18.03.2009

Wrocław, 18 marca 2009 roku -- Wydawnictwo Helion SA - jedno z największych wydawnictw specjalistycznych w Polsce, we współpracy z InsERT S.A. - liderem rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, wydało książkę o Rewizorze GT, systemie finansowo-księgowym Insertu. Książka trafiła na rynek 17 marca br.

Czytaj dalej »

InsERT wprowadza na rynek Navireo

16.03.2009

Wrocław, 16 marca 2009 roku -- InsERT S.A., lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza na rynek nowy produkt - Navireo, zintegrowany system zarządzania średniej wielkości firmą. System wspomaga kompleksowo firmę w każdym obszarze funkcjonalnym. Jest przeznaczony dla przedsiębiorstw wymagających, poszukujących elastycznych rozwiązań. Sprzedaż Navireo odbywa się wyłącznie poprzez wyselekcjonowaną sieć partnerów Insertu.

Czytaj dalej »

Subiekt GT w pakiecie z Sello

10.03.2009

Wrocław, 10 marca 2009 roku -- InsERT S.A. - lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm wprowadził do sprzedaży specjalny pakiet promocyjny programów Subiekt GT i Sello. W dniach od 10 do 31 marca nabywcy Subiekta GT otrzymają pełną roczną wersję Sello - programu do obsługi aukcji internetowych. Użytkownicy starszych wersji Subiekta oraz mikroSubiekta i mikroSubiekta dla Windows mogą w tym okresie nabyć pakiet Subiekt GT w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej »

InsERT szkoli partnerów przez Internet

04.02.2009

Wrocław, 4 lutego 2009 roku -- InsERT S.A. - lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm rozpoczął szkolenia i egzaminowanie partnerów z wykorzystaniem zaawansowanego systemu e-learningowego.

Czytaj dalej »

EFL sfinansuje zakup programów InsERT

05.12.2008

Wrocław, 5 grudnia 2008 roku -- InsERT S.A. - lider rynku oprogramowania dla firm - oraz EFL SA - największa w Polsce instytucja leasingowa - podpisały umowę, na mocy której możliwe będzie finansowanie zakupu programów InsERT poprzez leasing.

Czytaj dalej »

Sello podbija eBay

03.09.2008

Wrocław, 3 września 2008 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla małego i średniego biznesu, wprowadza na rynek nową wersję Sello - popularnego systemu umożliwiającego sprzedaż na aukcjach internetowych. Oprócz dotychczasowej współpracy z serwisami rodziny Allegro program zyskał również możliwość wystawiania towarów na największej światowej platformie aukcyjnej - eBay.

Czytaj dalej »

InsERT i Mio tworzą wspólną ofertę dla mobilnych handlowców

18.07.2008

Wrocław, 18 lipca 2008 roku -- InsERT S.A., lider oprogramowania dla małego i średniego biznesu, we współpracy z Mio Technology - wiodącym dostawcą urządzeń PDA na świecie, wprowadza do oferty handlowej kompleksowe rozwiązanie umożliwiające sprzedaż towarów i usług w terenie: system mobilnego Subiekta wraz z urządzeniem PDA Mio DigiWalker A702.

Czytaj dalej »

Finał konkursu Odkrywcy z kasą

06.06.2008

Wrocław, 6 czerwca 2008 roku -- III edycja Odkrywców z kasą, konkursu programistycznego dla studentów wrocławskich uczelni, zakończona. Zwycięskie zespoły młodych utalentowanych informatyków otrzymały nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 zł. Organizator wydarzenia - InsERT S.A., lider oprogramowania dla biznesu zaproponował wybranym laureatom szerszą współpracę z firmą.

Czytaj dalej »

TETA zainwestuje w firmę InsERT

26.03.2008

Wrocław, 26 marca 2008 roku -- TETA zainwestuje kapitał w InsERT - lidera oprogramowania dla małych firm. Po zakończeniu wszystkich etapów transakcji stanie się właścicielem 35% udziałów firmy.

Czytaj dalej »

InsERT wkracza na rynek sprzedaży mobilnej

06.02.2008

Wrocław, 6 lutego 2008 roku -- InsERT Sp. z o.o. - największy w kraju pod względem liczby sprzedanych licencji producent oprogramowania dla firm, włączył do oferty system mobilny Subiekt. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień w terenie, współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT. Pracuje na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Windows Mobile 5 lub 6, wyposażonych w ekran dotykowy.

Czytaj dalej »

300 tysięcy sprzedanych programów!

31.10.2007

Wrocław, 31 października 2007 roku -- Firma InsERT Sp. z o.o. sprzedała już ponad 300 tysięcy licencji. To najlepszy wynik w Polsce wśród producentów programów dla małych i średnich przedsiębiorstw. Potwierdza to wysoką jakość i niezawodność produktów Insertu, cenionych przede wszystkim za bogatą funkcjonalność, a jednocześnie prostą, intuicyjną obsługę. Sukces ten jest również zasługą ponad 1400 partnerów, którzy zajmują się sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania na terenie całej Polski.

Czytaj dalej »

Oprogramowanie InsERT GT standardem w szkołach ekonomicznych

17.10.2007

Wrocław, 17 października 2007 roku -- Ministerstwo Edukacji Narodowej rozstrzygnęło przetarg na "Wyposażenie Centrum Kształcenia Ustawicznego, Centrum Kształcenia Praktycznego i Szkół Zawodowych w stanowiska do egzaminów zawodowych - Zawód nr 18 - Technik Ekonomista i Technik Rachunkowości". Komisja przetargowa wybrała oprogramowanie InsERT GT, w skład którego wchodzą: Subiekt GT (system sprzedaży), Rachmistrz GT (księga przychodów i rozchodów i system naliczania podatku zryczałtowanego), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy) oraz Rewizor GT (system finansowo-księgowy).

Czytaj dalej »

Sello - diabelnie dobry program do obsługi aukcji - już w sprzedaży!

01.10.2007

Wrocław, 1 października 2007 roku -- InsERT Sp. z o.o. - producent oprogramowania dla firm - poinformował o rozpoczęciu sprzedaży Sello - wszechstronnego narzędzia wspomagającego sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Program komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro.pl, wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej, dzięki czemu wszystkie ustalenia z klientem znajdą się w jednym miejscu. Integracja Sello z wiodącym na rynku systemem sprzedaży Subiekt GT umożliwia sprawną i kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

Czytaj dalej »

Odkrywcy z kasą

21.06.2007

Wrocław, 21 czerwca 2007 roku -- Zakończyła się druga edycja programu Odkrywcy z kasą - konkursu programistycznego dla studentów wrocławskich uczelni prowadzonego przez InsERT Sp. z o.o. - czołowego producenta oprogramowania dla firm. Przez dwa semestry żacy tworzyli aplikacje na zadane tematy. W tym roku do konkursu zgłosiło się 13 zespołów (łącznie 62 osoby). Do finału przeszło 6 grup, z których jury wyłoniło trzech zwycięzców.

Czytaj dalej »

Sello - rewolucja w obsłudze aukcji internetowych

15.05.2007

Wrocław, 15 maja 2007 roku -- Sello to nowy produkt firmy InsERT, który w znacznym stopniu ułatwia sprzedaż na aukcjach internetowych. Wszechstronne narzędzie wspomaga obsługę aukcji na wszystkich etapach: od wystawiania towarów, przez kontakty z klientami, po wysyłanie paczek, rozliczanie transakcji i zarządzanie komentarzami.

Czytaj dalej »

Produkty Insertu zgodne z Windows Vista

27.04.2007

Wrocław, 27 kwietnia 2007 roku -- Aplikacje z linii InsERT GT zostały wyróżnione logo Certified for Windows Vista. Oznacza to, że programy Insertu gwarantują stabilną pracę z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista, w pełni wykorzystując możliwości nowej platformy Microsoftu. Jednocześnie spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Czytaj dalej »

Co dziesiąty sklep internetowy korzysta z oscGT

13.03.2007

Wrocław, 13 marca 2007 roku -- oscGT jest najnowszą propozycją Insertu dla firm, jego premiera miała miejsce 17 stycznia br. Od dnia premiery sprzedanych zostało ponad 250 pakietów, co stanowi co najmniej 10% udziału w polskim rynku sklepów internetowych. Według szacunków zawartych w raporcie "e-Commerce. Badanie polskich sklepów internetowych" przygotowanym przez Internetowy Magazyn Nowej Gospodarki Internet Standard oraz serwis sklepy24.pl, w Polsce liczba aktywnych sklepów internetowych sięga 2,5 tys. (zarejestrowanych w katalogu i bazie danych sklepy24.pl w grudniu 2006 r. było blisko 2 tys. sklepów oferujących swoje towary w Internecie).

Czytaj dalej »

Raiffeisen Bank i InsERT razem dla biznesu

01.02.2007

Wrocław, 1 lutego 2007 roku -- Od 1 lutego 2007 r. klienci Insertu mogą na preferencyjnych warunkach zakładać konto firmowe w Raiffeisen Bank Polska. Wspólna oferta, jaką przygotował InsERT i Raiffeisen Bank to R-InsERT Konto Przedsiębiorcy. Konto to cechują promocyjne, obniżone stawki podstawowych opłat i prowizji. W najbliższych miesiącach współpraca między Insertem a Raiffeisen Bank Polska zaowocuje także wydaniem specjalnej karty debetowej.

Czytaj dalej »

Program partnerski Klub InsERT

15.01.2007

Wrocław, 15 stycznia 2007 roku -- 15 stycznia 2007 roku ruszył program partnerski firmy InsERT - Klub InsERT. Klient, który wykupił roczny Abonament na ulepszenia, staje się Członkiem Klubu i może korzystać z atrakcyjnych cen na produkty i usługi przygotowane przez Partnerów Klubu InsERT.

Czytaj dalej »

Subiekt GT Sfera wygrał konkurs na zgodność z Microsoft Windows Vista

24.10.2006

Wrocław, 24 października 2006 roku -- Otwarty system sprzedaży Subiekt GT Sfera został zwycięzcą konkursu na najlepsze aplikacje zgodne z systemem Microsoft Office 2007 oraz Microsoft Windows Vista.

Czytaj dalej »

Biuro GT wspomaga pracę biura rachunkowego

16.10.2006

Wrocław, 16 października 2006 roku -- Pojawił się nowy produkt w ofercie Insertu, stworzony specjalnie z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych. Biuro GT ma ułatwić pracę księgowym i kadrowym zatrudnionym w biurach rachunkowych.

Czytaj dalej »

Zmień firmę na PLUS - premiera niebieskiego PLUSA dla InsERT GT

14.07.2006

Wrocław, 14 lipca 2006 roku -- W ofercie Insertu pojawił się kolejny produkt adresowany do firm średniej wielkości. niebieski PLUS dla InsERT GT jest pierwszym z serii specjalnych pakietów rozszerzeń funkcjonalnych, posiadających wspólną nazwę: PLUS dla InsERT GT. Każde z rozszerzeń zostało wyróżnione odpowiednim kolorem.

Czytaj dalej »

Aplikacja Roku 2006: Gratyfikant GT zwycięzcą w dwóch kategoriach

04.04.2006

Wrocław, 4 kwietnia 2006 roku -- Najnowszy produkt Insertu - Gratyfikant GT został zwycięzcą w dwóch kategoriach konkursu na Aplikację Roku 2006, organizowanego przez Microsoft Polska.

Czytaj dalej »

Premiera programu Gratyfikant GT

22.02.2006

Wrocław, 22 lutego 2006 roku -- InsERT Sp. z o.o. - producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw - poinformował o premierze najnowszego systemu kadrowo-płacowego - Gratyfikant GT, opartego na platformie Windows, następcy programów Gratyfikant, Gratyfikant 2 i Gratyfikant 3. Posiada on bogatą funkcjonalność, która jest niezbędna w prowadzeniu rozliczeń kadrowo-płacowych małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »

InsERT laureatem konkursu Bądź pierwszy z Microsoft

15.11.2005

Warszawa, 15 listopada 2005 roku -- Firma InsERT Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów konkursu aplikacji, zorganizowanego w ramach programu partnerskiego Bądź pierwszy z Microsoft. Statuetkę z rąk Tomasza Bochenka, dyrektora generalnego ds. sprzedaży i marketingu Microsoft na region Europy Środkowo-Wschodniej, odebrał Jarosław Szawlis, Prezes firmy InsERT. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie w pełni funkcjonalnych i efektywnych rozwiązań informatycznych, opartych na platformie bazodanowej SQL Server 2005, której premiera odbyła się w Warszawie.

Czytaj dalej »

Programy Insertu w ofercie łączonej z komputerami Fujitsu Siemens Computers

03.11.2005

Wrocław, 3 listopada 2005 roku -- Firmy: InsERT - producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz Fujitsu Siemens Computers - czołowa europejska firma informatyczna, poinformowały o wprowadzeniu na rynek wspólnej oferty na sprzedaż profesjonalnych komputerów do zastosowań biurowych wraz z oprogramowaniem z linii InsERT GT.

Czytaj dalej »

InsERT sprzedał już ponad 250 tysięcy programów

11.10.2005

Wrocław, 11 października 2005 roku -- InsERT - producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw - ogłosił, iż liczba sprzedanych przez niego licencji przekroczyła 250 tysięcy. Taki wynik jest potwierdzeniem tego, że InsERT od wielu lat utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku oprogramowania dla MSP. Przewagę tę dodatkowo pogłębia fakt, że pojedyncza licencja do programów umożliwia jednoczesną pracę nawet na wielu stanowiskach, a zatem codziennie na programach firmy InsERT pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.

Czytaj dalej »

InsERT wśród pierwszych 30 partnerów ISV (Independent Software Vendor) na świecie deklarujących tworzenie oprogramowania dla Windows Vista

03.10.2005

Warszawa, 3 października 2005 roku -- Firmy InsERT oraz Microsoft poinformowały, że firma InsERT Sp. z o.o. znalazła się w gronie 30 firm na świecie, które ogłosiły swoje plany budowy aplikacji związane z Windows Vista. Fakt ten podano do wiadomości 13 września 2005 r. na ogólnoświatowej konferencji Microsoftu Professional Developer Conference 2005 (PDC05).

Czytaj dalej »

System klasy CRM dla InsERT GT

01.04.2005

Wrocław, 1 kwietnia 2005 roku -- Firmy InsERT Sp. z o.o. oraz Connect Distribution Sp. z o.o. poinformowały o podjęciu współpracy i wprowadzeniu na rynek systemu zarządzania kontaktami z klientami - recentCRM dla InsERT GT. recentCRM dla InsERT GT to specjalna wersja popularnego systemu recentCRM. Porozumienie pomiędzy firmami pozwala poszerzyć grono dotychczasowych odbiorców programu recentCRM o użytkowników oprogramowania firmy InsERT, zdecydowanie najpopularniejszego na rynku MSP. Efektem współpracy jest profesjonalny, rozbudowany system CRM oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej »

Oferta dla biur rachunkowych i doradców podatkowych

15.03.2005

Wrocław, 15 marca 2005 roku -- Wrocławski producent oprogramowania, firma InsERT, w odpowiedzi na potrzeby rynku stworzył specjalną ofertę dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Czytaj dalej »

Sukces Rewizora GT

16.12.2004

Wrocław, 16 grudnia 2004 roku -- Wrocławski producent oprogramowania, firma InsERT, poinformowała o tysięcznej sprzedanej licencji systemu finansowo-księgowego - Rewizora GT. Jego pojawienie się na rynku w drugiej połowie października 2004 roku to księgowe wydarzenie roku. Program z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze Rewizor GT spełnia oczekiwania zarówno księgowych samodzielnie prowadzących księgowość, jak i biur rachunkowych. Program można używać na dowolnej liczbie stanowisk, co jest wyjątkową ofertą na rynku. Rewizor GT stworzony został w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz jest dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac.

Czytaj dalej »

Dostęp do aplikacji InsERT poprzez KOMAKO.asp

09.11.2004

Wrocław, 9 listopada 2004 roku -- InsERT Sp. z o.o. we współpracy z firmą Komako proponuje użytkowanie w modelu ASP systemu InsERT GT, czyli dostęp do aplikacji: Subiekt GT, Rachmistrz GT oraz Rewizor GT poprzez sieć Internet w rozliczeniu miesięcznym za korzystanie.

Czytaj dalej »

Promocyjne zestawy komputerów Hewlett-Packard wraz z oprogramowaniem InsERT

26.10.2004

Warszawa, 26 października 2004 roku -- HP wspólnie z firmą InsERT wprowadza promocję na sprzedaż komputerów stacjonarnych wraz z oprogramowaniem rachunkowym. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Wybierając jeden z promocyjnych komputerów biurkowych HP można teraz kupić w zestawie wybrane oprogramowanie firmy InsERT: Subiekt GT, Rachmistrz GT lub Rewizor GT - wszystko razem w specjalnej, bardzo atrakcyjnej cenie. Klient wybierając komputer i dodając pakiet oprogramowania oszczędza do kilkuset złotych!

Czytaj dalej »

Licencja oddziałowa na pracę zdalną Subiekta GT rewolucją na rynku oprogramowania dla firm oddziałowych

22.10.2004

Wrocław, 22 października 2004 roku -- Firma InsERT, wrocławski producent oprogramowania dla firm, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży licencji oddziałowych na pracę zdalną. Ich pojawienie się na rynku stanowi rewolucję cenową, otwierającą możliwości łączenia w jeden spójny system zarządzania przedsiębiorstwem poszczególne jednostki nawet niewielkich podmiotów o strukturze centrala-oddziały. Dzięki nowej ofercie również te firmy, których budżety dotychczas nie były w stanie podźwignąć kosztów wdrożenia skomplikowanych systemów dla firm oddziałowych, będą mogły - pracując na jednej wspólnej bazie danych - na bieżąco zarządzać całością firmy. Licencje oddziałowe na pracę zdalną są elementem umożliwiającym wykorzystanie w firmach sektora MSP najpopularniejszego na rynku systemu sprzedaży - Subiekta GT.

Czytaj dalej »

Premiera programu Rewizor GT

15.10.2004

Wrocław, 15 października 2004 roku -- Wrocławski producent oprogramowania, firma InsERT, poinformował o premierze najnowszej edycji systemu finansowo-księgowego - Rewizora GT. Jego pojawienie się na rynku w drugiej połowie października 2004 roku to księgowe wydarzenie roku.

Czytaj dalej »

Kolejne programy Insertu dostępne poprzez Internet

14.09.2004

Wrocław, 14 września 2004 roku -- InsERT Sp. z o.o. we współpracy z Polskim Centrum Teleinformatyki S.A. umożliwiał dotychczas dostęp w modelu ASP (korzystanie z aplikacji poprzez sieć Internet w rozliczeniu miesięcznym) do następujących programów: Subiekt dla Windows, Rachmistrz dla Windows, Rewizor dla Windows. Ze względu na pozytywne opinie klientów i liczne pytania o możliwość pracy w modelu ASP z innymi programami, wrocławski producent oprogramowania zdecydował się poszerzyć ofertę aplikacji dostępnych w sieci o system InsERT GT. Jest to w pełni zintegrowany pakiet programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierający program do obsługi sprzedaży - Subiekt GT oraz program do prowadzenia książki przychodów i rozchodów oraz naliczania podatku zryczałtowanego - Rachmistrz GT. Wkrótce dołączy do nich również program do prowadzenia pełnej księgowości - Rewizor GT, wzbogacony o podstawową obsługę płac dzięki bezpłatnemu modułowi mikroGratyfikant GT.

Czytaj dalej »

InsERT deklasuje konkurencję na rynku oprogramowania księgowego

07.09.2004

Wrocław, 7 września 2004 roku -- W najnowszej ankiecie przeprowadzonej przez dwutygodnik firm komputerowych Computer Reseller News (Nr 18/2004) InsERT po raz kolejny deklasuje konkurencję. W badaniu przeprowadzonym w sierpniu 2004 r. ponad 30 proc. spośród 359 resellerów i integratorów, wskazało InsERT jako producenta najlepiej sprzedającego się oprogramowania finansowo-księgowego. "Wśród aplikacji dla firm sprzedawanych w pudełkach w pierwszym półroczu 2003 r. największym popytem cieszyły się produkty Insertu. Wskazało je ponad 30 proc. resellerów." Kolejne firmy uwzględnione w rankingu uzyskały odpowiednio: 18,3%, 15,5% i 10%. Widać wyraźnie, iż drugi wymieniany producent programów finansowo-księgowych uzyskał nieco ponad połowę głosów uzyskanych przez InsERT, a pozostali nawet nie zbliżyli się do lidera, tak więc przewaga wrocławskiego producenta jest miażdżąca. Warto również przypomnieć, ze to właśnie Rewizor - system stworzony przez InsERT jest najlepiej ocenianym programem przez księgowych (wg raportu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku: "Plany zakupowe MSP w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą").

Czytaj dalej »

II edycja konkursu Kadrowy Roku

24.08.2004

Wrocław, 24 sierpnia 2004 roku -- Producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw InsERT wraz z Grupą Wydawniczą INFOR przy współudziale partnerów: Microsoft, IDEA oraz Joanna już po raz drugi organizuje doroczny konkurs Kadrowy Roku skierowany do pracowników służb kadrowych.

Czytaj dalej »

Premiera programów Subiekt 5 EURO i Rachmistrz 4 EURO

26.04.2004

Wrocław, 26 kwietnia 2004 roku -- Pod koniec kwietnia wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż programów Subiekt 5 EURO i Rachmistrz 4 EURO. Są to najnowsze wersje popularnych systemów, zawierające liczne modyfikacje wynikające z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Subiekt 5 EURO wyposażony jest w komplet funkcji potrzebnych do prowadzenia małego i średniego przedsiębiorstwa (m.in. wystawianie faktur i innych dokumentów handlowych, kontrola stanów magazynowych, tworzenie przydatnych zestawień i raportów) w warunkach unijnych. Zaś Rachmistrz 4 EURO w swojej europejskiej wersji dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy samodzielnie dokumentują działalność gospodarczą oraz biurom rachunkowym, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm.

Czytaj dalej »

InsERT i Raiffeisen Bank - wspólnie do Europy

24.03.2004

Warszawa, 24 marca 2004 roku -- Firma InsERT oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. poinformowały o wspólnej ofercie dla firm, która umożliwi sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw po akcesji Polski do Unii Europejskiej. Współpraca obu firm ma już kilkuletnią historię, której początkiem było zintegrowanie systemu bankowości elektronicznej oferowanego przez Raiffeisen Bank Polska S.A. i aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem produkowanych przez InsERT.

Czytaj dalej »

InsERT sprzedał już ponad 200 tysięcy programów

03.03.2004

Wrocław, 3 marca 2004 roku -- Liczba licencji sprzedanych przez wrocławskiego producenta oprogramowania - firmę InsERT Sp. z o.o. przekroczyła 200 tysięcy. Potwierdza to fakt, że InsERT od wielu lat utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »

Podwójny certyfikat Verified for Windows Server 2003 dla firmy InsERT

24.02.2004

Warszawa, 24 lutego 2004 roku -- Firma Microsoft i InsERT poinformowały, że programy firmy InsERT: Subiekt GT i Rachmistrz GT pomyślnie przeszły zaawansowane testy oprogramowania i otrzymały prestiżowy certyfikat Verified for Windows Server 2003.

Czytaj dalej »

InsERT po raz kolejny wyprzedza konkurentów w ankiecie CRN

07.01.2004

Wrocław, 7 stycznia 2004 roku -- Na początku grudnia 2003 r. prenumeratorzy dwutygodnika firm komputerowych Computer Reseller News (resellerzy i integratorzy) otrzymali pocztą elektroniczną pytania dotyczące sprzedaży oprogramowania w pierwszym półroczu 2003 roku. Odpisało 178 przedstawicieli firm, wszystkie odpowiedzi spełniały kryteria badania.

Czytaj dalej »

InsERT i SAP podpisały umowę partnerską

13.11.2003

Warszawa, 13 listopada 2003 roku -- Firmy InsERT oraz SAP Polska poinformowały dzisiaj o podpisaniu umowy, w wyniku której zobowiązały się do podjęcia wzajemnej współpracy w zakresie oferowania, dostarczania i wdrażania programów InsERT oraz programów SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wspólna oferta jest w szczególności skierowana do takich firm, w których możliwe jest jednoczesne wykorzystywanie programów InsERT w oddziałach i innych jednostkach organizacyjnych przedsiębiorstw oraz programów SAP w jednostkach centralnych przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »

Kolejne produkty firmy InsERT uhonorowane certyfikatem Designed for Windows XP

06.11.2003

Warszawa, 6 listopada 2003 roku -- Firma Microsoft oraz InsERT poinformowały, że nowa linia oprogramowania InsERT GT firmy InsERT - w skład której wchodzi system sprzedaży Subiekt GT oraz system obsługi księgi przychodów i rozchodów oraz podatku zryczałtowanego Rachmistrz GT - zaprojektowana została zgodnie ze standardami i wymogami jakości Microsoft. Z chwilą premiery na rynku produkty te posiadają certyfikat Microsoft Designed for Windows XP.

Czytaj dalej »

Premiera linii InsERT GT

15.10.2003

Wrocław, 15 października 2003 roku -- Wrocławski producent oprogramowania, firma InsERT, na podstawie wieloletnich doświadczeń (blisko 200 tysięcy sprzedanych licencji), wprowadził na rynek nową linię oprogramowania InsERT GT. Jest to zintegrowany pakiet programów ściśle współpracujących ze sobą i działających na wspólnej bazie danych, przeznaczony do zarządzania małą i średnią firmą. Producent wprowadził liczne ułatwienia, podpowiedzi oraz pomocne mechanizmy interfejsu użytkownika. Wielką wagę przyłożono do niezawodności systemu i wygody użytkownika. Zastosowane w InsERT GT rozwiązania techniczne i interfejsowe sprawiają, że praca przebiega płynnie i bez problemów.

Czytaj dalej »

Konkurs Kadrowy Roku

25.08.2003

Wrocław, 25 sierpnia 2003 roku -- Wydawnictwo INFOR oraz InsERT Sp. z o.o., lider oprogramowania dla firm, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie dla pracowników i menedżerów służb kadrowo-płacowych.

Czytaj dalej »

Oprogramowanie Insertu gromi konkurentów w ankiecie CRN

30.04.2003

Wrocław, 30 kwietnia 2003 roku -- W kwietniu 2003r. prenumeratorzy CRN Polska odpowiadali na ankietę dotyczącą infrastruktury IT w swoich firmach. Uzyskano odpowiedzi od 385 dystrybutorów, integratorów i resellerów, z czego większość respondentów zaliczono do grupy firm średnich (posiadających ponad 5 komputerów pracujących w sieci).

Czytaj dalej »

Nowa odsłona serwisu WWW

18.04.2003

Wrocław, 17 kwietnia 2003 roku -- W połowie kwietnia firma InsERT uruchomiła nową wersję swojego serwisu internetowego. Witryna ma nową szatę graficzną i bardziej przejrzystą, ułatwiającą nawigację strukturę. Internauci znajdą tam informacje o wszystkich programach Insertu, ich szczegółowe opisy i zrzuty ekranowe, a także szczegółowy cennik oraz dane dystrybutorów i serwisantów Insertu działających w całym kraju. W odnalezieniu interesujących treści pomaga intuicyjna wyszukiwarka. Jest też oczywiście możliwość pobrania za darmo wersji demonstracyjnych wszystkich programów. Bardzo rozbudowana została część witryny przeznaczona dla partnerów Insertu. Mogą oni np. w sposób dynamiczny zmieniać dane swojej firmy zapisane w bazie danych Insertu albo korzystać z interaktywnej bazy błędów i sugestii.

Czytaj dalej »

InsERT sprzedał już 100 tysięcy Subiektów!

12.03.2003

Wrocław, 12 marca 2003 roku -- Na początku tego miesiąca wrocławski producent oprogramowania dla MSP sprzedał stutysięczną kopię swojego najpopularniejszego programu - systemu sprzedaży Subiekt.

Czytaj dalej »

Premiera Gratyfikanta 3

08.01.2003

Wrocław, 8 stycznia 2003 roku -- 6 stycznia 2003 r. InsERT Sp. z o.o. wprowadził na rynek najnowszą wersję swojego systemu kadrowo-płacowego - Gratyfikant 3. Program uzupełniono i wzbogacono o wiele przydatnych funkcji i możliwości; uwzględniono w nim także ostatnie zmiany w prawie pracy i systemie naliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne. System cieszy się ogromnym powodzeniem - w ciągu pierwszych dwóch dni sprzedano go niemal 1000 sztuk.

Czytaj dalej »

InsERT na targach Komputer Expo 2003

07.01.2003

Wrocław, 7 stycznia 2003 roku -- Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach Komputer Expo w Warszawie. Jak co roku, zaprezentujemy na nich nasze najnowsze produkty, w tym:

Czytaj dalej »

Subiekt 5 zostaje Produktem Roku

27.12.2002

Wrocław, 27 grudnia 2002 roku -- Najnowsza wersja popularnego systemu sprzedaży firmy InsERT, program Subiekt 5, został właśnie nagrodzony tytułem Produktu Roku 2002 w kategorii "Programy SOHO". Wyróżnienie przyznane zostało przez redakcję miesięcznika PC Word Komputer. Wśród funkcji programu szczególnie docenione zostały bogate możliwości raportowania oraz współpraca ze znaczną liczbą kas fiskalnych.

Czytaj dalej »

Promocja na święta - system wspomagania decyzji Analityk za 200 zł

16.12.2002

Wrocław, 16 grudnia 2002 roku -- Producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o., przygotował specjalną ofertę świąteczną dla swoich klientów. Każdy posiadacz systemu sprzedaży lub systemu finansowo-księgowego firmy InsERT może od 15 grudnia kupić system wspomagania decyzji Analityk za jedyne 200 zł netto, czyli o 600 zł taniej.

Czytaj dalej »

Nowa wersja Skarbnika już w sprzedaży

16.12.2002

Wrocław, 16 grudnia 2002 roku -- Jeden z najpopularniejszych na polskim rynku systemów ułatwiających zarządzanie finansami osobistymi doczekał się kolejnej wersji. W połowie grudnia w sprzedaży pojawił się najnowszy produkt firmy InsERT - program Skarbnik 3 - Twój budżet domowy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do kontroli i planowania finansów gospodarstwa domowego.

Czytaj dalej »

Premiera programu Rachmistrz 4

12.11.2002

Wrocław, 12 listopada 2002 roku -- W połowie listopada wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż programu Rachmistrz 4 - kolejnej wersji popularnego systemu do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Program ten to propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm. Może pracować w sieci komputerowej albo jako system jednostanowiskowy. Ponieważ Rachmistrz 4 jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika, mogą z niego korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy komputera.

Czytaj dalej »

30 września - premiera Subiekta 5

20.09.2002

Wrocław, 20 września 2002 roku -- Ostatniego dnia września wrocławska firma InsERT rozpoczyna sprzedaż programu Subiekt 5 - kolejnej już wersji najpopularniejszego w Polsce programu wspomagającego obsługę sprzedaży i magazynów. Program jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw i cieszy się dużą popularnością i uznaniem użytkowników, czego dowodzi nie tylko liczba sprzedanych pakietów, ale również ilość nagród i wyróżnień branżowych, którymi nagradzane były kolejne wersje Subiekta.

Czytaj dalej »

InsERT uruchamia Call Center

05.09.2002

Wrocław, 5 września 2002 roku -- W połowie sierpnia 2002 roku wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT , uruchomił nowoczesny system telefonicznej obsługi klienta i pomocy technicznej. Bazuje on na rozwiązaniach technicznych dostarczonych przez Alcatel oraz na autorskim systemie CRM stworzonym przez zespół Insertu. Dzięki wdrożeniu nowego systemu skróci się czas oczekiwania na zgłoszenie konsultanta a zarządzanie napływającymi zapytaniami będzie skuteczniejsze i szybsze. Jest to szczególnie ważne ze względu na stale rosnącą liczbę sprzedanych przez InsERT licencji - w sierpniu 2002 r. było ich już ponad 160 tysięcy.

Czytaj dalej »

Już trzecia aplikacja firmy InsERT otrzymuje certyfikat Designed for Microsoft Windows XP

04.09.2002

Warszawa, sierpień 2002 roku -- firmy Microsoft oraz InsERT Sp. z o.o. poinformowały o wyróżnieniu programu Skarbnik 2 - Twój budżet domowy firmy InsERT Sp. z o.o. tytułem Designed for Windows XP. Certyfikat Microsoft potwierdza wysoką jakość Skarbnika, który jest dopiero trzecią aplikacją w Polsce, spełniającą surowe kryteria w tym zakresie. Pierwsze dwa programy, wyróżnione tym certyfikatem, to również produkty Insertu: uproszczony system sprzedaży mikroSUBIEKT dla Windows i system wspomagania decyzji Analityk.

Czytaj dalej »

Zaproszenie na przedpremierowy pokaz programu Subiekt 5

26.06.2002

Wrocław, 26 czerwca 2002 roku -- Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o zbliżającej się premierze naszego nowego programu - Subiekta 5. Jest to następca Subiekta 4 MEGA, kolejny program z linii DOS, który ma ambicje spełnić oczekiwania zarówno aktualnych klientów Subiekta 4 PLUS/MEGA, jak i nieco większych podmiotów gospodarczych.

Czytaj dalej »

System wspomagania decyzji Analityk jako druga aplikacja w Polsce otrzymuje certyfikat Designed for Microsoft Windows XP

24.05.2002

Wrocław, 24 maja 2002 roku -- Nowa wersja Analityka - systemu wspomagania decyzji stworzonego przez wrocławskiego producenta oprogramowania dla MSP, firmę InsERT Sp. z o.o., otrzymała właśnie certyfikat Designed for Microsoft Windows XP. Jest to druga z kolei aplikacja w Polsce, która wyróżniona została tym tytułem. Stanowi on dowód na to, że Analityk spełnia rygorystyczne wymagania techniczne stawiane przez programom współpracującym z najnowszym system operacyjnym Microsoftu.

Czytaj dalej »

Komputery Optimus z oprogramowaniem firmy InsERT

18.04.2002

Wrocław, 18 kwietnia 2002 roku -- Optimus S.A. zawarł umowę o współpracy z firmą InsERT Sp. z o.o. z Wrocławia, na mocy której komputery Optimus zostaną wzbogacone o dodatkowe, popularne na rynku pakiety oprogramowania przeznaczone zarówno dla małych firm, jak i użytkowników indywidualnych.

Czytaj dalej »

InsERT sprzedał już ponad 150 tysięcy programów

16.04.2002

Wrocław, kwiecień 2002 roku -- Liczba licencji sprzedanych przez wrocławskiego producenta oprogramowania, firmę InsERT Sp. z o.o. przekracza 150 tysięcy. Potwierdza to fakt, że InsERT utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku oprogramowania dla MSP. Poniższy wykres prezentuje wielkość sprzedaży firmy od początku jej istnienia.

Czytaj dalej »

InsERT na Targach Infosystem 2002

08.04.2002

Wrocław, 8 kwietnia 2002 roku -- Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na tegorocznych targach Infosystem, odbywających się w Poznaniu w dniach 23-26 kwietnia. Zaprezentujemy na nich naszą kompleksową ofertę, w tym oczywiście przede wszystkim nasze najnowsze produkty i osiągnięcia.

Czytaj dalej »

Dni Zarządzania Kapitałem Ludzkim 2002

27.03.2002

Wrocław, 27 marca 2002 roku -- Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim, odbywających się 18 i 19 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Impreza ta stanowić ma platformę wymiany informacji między kadrą zarządzającą a dostawcami produktów i usług przydatnych z zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Czytaj dalej »

Program mikroSUBIEKT pierwszy w Polsce otrzymuje certyfikat Designed for Microsoft Windows XP

22.03.2002

Warszawa, 22 marca 2002 roku -- Firmy Microsoft oraz InsERT Sp. z o.o. poinformowały o wyróżnieniu programu mikroSUBIEKT dla Windows firmy InsERT Sp. z o.o. tytułem Designed for Windows XP. Certyfikat Microsoft potwierdza wysoką jakość mikroSUBIEKTA, który jest pierwszą aplikacją w Polsce, spełniającą surowe kryteria w tym zakresie.

Czytaj dalej »

InsERT otwiera Centrum Szkoleniowe dla dystrybutorów

19.03.2002

Wrocław, 19 marca 2002 roku -- Wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, InsERT Sp. z o.o., otworzył nowe Centrum Szkoleniowe dla swoich dystrybutorów. Centrum znajduje się we Wrocławiu, w biurowcu w pobliżu nowo wybudowanej siedziby Insertu. Znajduje się w nim nowoczesna sala szkoleniowa, wyposażona w sieć stanowisk komputerowych oraz system do prezentacji multimedialnych.

Czytaj dalej »

Współpraca InsERT i C.H. BECK

08.02.2002

Wrocław, 8 lutego 2002 roku -- Wydawnictwo C.H. Beck oraz wiodący producent oprogramowania dla małych i średnich firm, InsERT Sp. z o.o. rozpoczęły prace nad przygotowaniem wspólnego produktu. Będzie to płyta CD dołączona do wydawanego przez C.H. Beck w serii Beck Info Biznes poradnika wymiennokartkowego "Płace. Sprawne wynagradzanie". Płyta zostanie przygotowana przez programistów z Insertu i zawierać będzie aktualne informacje i akty prawne z dziedziny prawa pracy i wynagrodzeń, obowiązujące wskaźniki i wzory dokumentów, wskazówki i porady a także narzędzia ułatwiające pracę działów personalnych - kalkulatory stawek, urlopów etc.

Czytaj dalej »

InsERT na targach Komputer Expo 2002

18.01.2002

Wrocław, 18 stycznia 2002 roku -- Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach Komputer EXPO w Warszawie. Jak co roku, zaprezentujemy na nich nasze najnowsze produkty. Wśród nich należy wymienić prawdziwy przebój ostatnich tygodni, jakim jest Rewizor 3 - system finansowo-księgowy i środki trwałe. Program zawiera m.in. zmiany wynikające z nowelizacji Ustawy o rachunkowości (2002 r.).

Czytaj dalej »

InsERT oraz Polskie Centrum Teleinformatyki udostępniają oprogramowanie dla MSP w modelu ASP

17.01.2002

Wrocław, 14 stycznia 2002 roku -- Już wkrótce za pośrednictwem Polskiego Centrum Teleinformatyki popularne programy firmy InsERT, takie jak: Subiekt, Rachmistrz czy Rewizor dostępne będą w modelu ASP (czyli - aplikacji do wynajęcia). Na podstawie umowy partnerskiej obu firm przedsiębiorcy zainteresowani programami Insertu będą mogli z nich korzystać, nie wykupując jednorazowych licencji. Oprogramowanie będzie dostępne poprzez Internet, a koszt jego użytkowania dla firmy wyniesie kilkadziesiąt złotych miesięcznie za jeden moduł, bez względu na liczbę użytkowników w danej firmie.

Czytaj dalej »

Premiera mikroSUBIEKTA dla Windows

15.01.2002

Wrocław, 15 stycznia 2002 roku -- W połowie stycznia wrocławski producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, firma InsERT Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż programu mikroSUBIEKT dla Windows - prostego systemu obsługi sprzedaży dedykowanego małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Ponieważ mikroSUBIEKT dla Windows jest niezwykle łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika, mogą z niego korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych.

Czytaj dalej »

Nowa siedziba firmy

14.01.2002

Wrocław, 14 stycznia 2002 roku -- Z satysfakcją informujemy, że 14 stycznia 2002, po długim oczekiwaniu i licznych formalno-budowlano-losowych perypetiach, firma InsERT przeniosła się do nowej siedziby. Nasz nowy adres to:

Czytaj dalej »

Sukces Rewizora 3

09.01.2002

Wrocław, 9 stycznia 2002 roku -- Stworzony przed ponad sześcioma laty system finansowo-księgowy Rewizor z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Twórca i producent Rewizora, wrocławska firma InsERT, sprzedała już ponad jedenaście tysięcy licencji programu. Program nie tylko wykonuje podstawowe zadania księgowe, ale także oferuje dodatkowe funkcje zaspokajające potrzeby menedżerów - dlatego został wyposażony m.in. w mechanizmy wyliczające wiele wskaźników ekonomicznych informujących o stanie przedsiębiorstwa. Specjaliści z Insertu stale dbają o to, aby uwzględniać sugestie użytkowników oraz zmieniającą się sytuację prawno-ekonomiczną - kolejne wersje programu są więc coraz doskonalszym i użyteczniejszym narzędziem usprawniającym pracę małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »

Informacja prasowa po spotkaniu dystrybutorów 7 grudnia 2001 r.

11.12.2001

Wrocław, 11 grudnia 2001 roku -- 7 grudnia 2001 we Wrocławiu odbyło się spotkanie dystrybutorów firmy InsERT Sp. z o.o., wiodącego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Na spotkaniu przedstawiono plany Insertu na rozpoczynający się właśnie sezon oraz nowe programy firmy. Najważniejsze z nich to:

Czytaj dalej »

InsERT Sp. z o.o. zdobył tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Software Products

19.03.2001

Wrocław, 19 marca 2001 roku -- Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2001 r. InsERT Sp. z o.o. - wiodący producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw otrzymał tytuł Gold Certified Partner for Software Products. Dla Insertu jest to kolejny etap w doskonaleniu swoich aplikacji w ramach programu Microsoft Certified Partners.

Czytaj dalej »

Kontakt dla mediów

press [at] insert.com.pl [user] Marek Szklarz
Specjalista ds. PR i marketingu
tel. 71-78-76-107
press [at] insert.com.pl

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław
tel. 71-78-76-196
faks 71-78-76-111

Rejestracja dla mediów

Wypełnij formularz »